Iedzīvotāji veido savu vidi

Rundāles novada iedzīvotājiem un nevalstiskām organizācijām ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu savu ideju realizēšanai Rundāles novada teritorijas labiekārtošanai, pilnveidošana un uzlabošanai.
 

Projektu konkursa mērķis
Veicināt iedzīvotāju iniciatīvu, uzlabot savas dzīves un apkārtējās vides kvalitāti, sekmējot sociālo atbildību, savstarpējo sadarbību starp pašvaldību un vietējo sabiedrību.
 

Konkursa dalībnieki
Konkursa ietvaros savus projektus aicināti iesniegt nevalstiskas organizācijas kā arī neformālas iedzīvotāju grupas vismaz piecu dalībnieku sastāvā (to skaitā 2 pilngadīgas personas).
 

Finansējums
Rundāles novada dome piešķirt finansējumu 80-100% no projekta kopējās summas, bet ne vairāk kā 1000 euro viena projekta īstenošanai. Finansējums projektu īstenošanai tiek piešķirts ar Rundāles novada domes lēmumu.
Ar detalizētiem projektu finansēšanas nosacījumiem aicinām iepazīties zemāk pievienotajā nolikumā.
 

Projektu pieteikumu iesniegšana
Projektu konkursa dalībniekiem ir jāiesniedz aizpildīta projekta pieteikuma veidlapa (Pielikums Nr.1). Projekta iesniegumi iesniedzami ne vēlāk kā līdz katra mēneša pēdējās darba dienas darba laika beigām Rundāles novada domē, Svitenes vai Viesturu pagastu pārvaldēs, kā arī vēlams iesūtot elektroniski uz e-pastu dome@rundale.lv.

Par jebkuru jautājumu saistībā ar projektu konkursu aicinām sazināties ar projekta koordinatori Lauru Ārenti (e-pasts: laura.arente@rundale.lv, tālr. 63962236, 25622180).

Projektu konkursa nolikums

Projekta pieteikuma veidlapa

Avansa maksājuma pieprasījums

Projekta īstenošanas pārskata veidlapa

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 08.01.2014. 09:43
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk