Aicinās iepazīt kaimiņpašvaldību tūrisma piedāvājumu

Aicinās iepazīt kaimiņpašvaldību tūrisma piedāvājumu - Rundāles novada dome

1. martā Pasvalē Lietuvā septiņas pašvaldības - Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada Latvijā, Pasvales, Pakrojas un Biržu rajona Lietuvā – parakstīja sadarbības līgumu par starptautiska tūrisma projekta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” realizāciju.

Projekta ietvaros no šī gada 6. maija līdz 10. septembrim pašvaldības organizēs apceļošanas akciju abu kaimiņvalstu iedzīvotājiem.

Jaunais tūrisma projekts “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”  aicinās izzināt 35 apskates objektus, 7 pasākumus, naktsmītnes un ēdināšanas vietas Latvijā un Lietuvā. Projekta akcijā iekļauta divdesmit viena vieta -no katras iesaistītās pašvaldības divi apskates objekti un viens pasākums. Piemēram, Rundāles novadā -  Rundāles pils muzeja parks- ievērojamākais baroka dārzs Baltijā ar ornamentālo parteru, Zaļo teātri un rožu dārzu ar ap 2400 rožu šķirnēm, Mazmežotnes muiža, kas piedāvā atjaunotā muižas kompleksa apskati, kā arī tradicionālie seno zemgaļu vēsturei veltītie Mežotnes pilskalna svētki, kas šogad norisināsies 13.maijā.

Līdzās akcijas objektiem, tiks piedāvāts apmeklēt arī citas apskates vietas, restorānus un naktsmītnes. Dalībnieki, kuri būs apmeklējuši visvairāk akcijas objektus, saņems dažādas balvas. Maršruta tūrisma brošūra tiks izdota aprīlī.

Projekta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” oficiālā atklāšana paredzēta 6.maijā Bauskas Rātslaukumā līdzās tūrisma atklāšanas svētkiem.

Informācija par akcijas objektiem un noteikumi būs pieejami pašvaldību mājas lapās, Bauskas Tūrisma informācijas centrā un www.visit.bauska.lv.

Projekta mērķis ir veicināt tūrisma objektu, pasākumu un pakalpojumu attīstību sadarbības partneru teritorijās. Kopējais finansējums - 7000 eiro, ko nodrošina projektā iesaistītās pašvaldības.

Kristīne Kociņa,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Žanna Zālīte, Vecumnieku novada dome

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 02.03.2017. 11:56
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas