Apstiprināts cenrādis lauksaimniecības zemes nomai

 22. decembrī Bauskas novada dome lēma apstiprināt zemes nomas pakalpojuma maksas cenrādi Bauskas novada pašvaldībai piederošajām, piekrītošajām vai valdījumā esošajām lauksaimniecības zemēm.

Jaunais cenrādis stājas spēkā 2023. gada 1. janvārī un ir piemērojams, ja tiek iznomāts neapbūvēts zemesgabals ar platību līdz 3 ha un uz nomu pieteicies tikai viens pretendents. Līdz tam laikam noslēgtajiem līgumiem tiek piemērota līgumā noteiktā nomas maksa līdz līguma termiņa beigām.


Apstiprinātais dokuments nosaka, ka pašvaldība var piemērot arī nomas maksas atlaides, ja zemesgabalam ir apgrūtināta piekļuve, zemesgabals ir rekultivējams (aizaudzis ar krūmiem, invazīvo augu sugām un piemērojams lauksaimniecībai tikai pēc attīrīšanas no tiem) un ja teritorijā ir ierobežota saimnieciskā darbība (upju palieņu pļavas, applūstošas teritorijas vai aizsargājamās dabas teritorijas).

​Bauskas novada pašvaldībai piederošās, piekrītošās un valdījumā esošās lauksaimniecības zemes nomas pakalpojumu maksas cenrādis: ŠEIT
Zemes nomas maksu koriģējošie koeficienti: ŠEIT

Bauskas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 30.12.2022. 10:58
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk