Bauskas biznesa inkubators piesaka 2019. gada rudens uzņemšanu

No 2019. gada 30. augusta līdz 20. septembrim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmā Bauskas inkubatorā. Atbalsta programmām aicināti pieteikties fiziskas personas un uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem. Uz pirmsinkubāciju aicinātas pieteikties personas, kam ir vēlme uzsākt uzņēmējdarbību, tomēr trūkst atbalsta un pārliecības par biznesa uzsākšanu. Pirmsinkubācija ir lieliska iespēja pārbaudīt savas idejas dzīvotspēju, kā arī saprast vai Tevī mīt uzņēmējs. Sešu mēnešu periodā pirmsinkubācijā dalībniekiem tiek sniegta iespēja piedalīties lekcijās, semināros saņemt profesionāļu konsultācijas, aprīkotas darba telpas, kā arī vērtīgus kontaktus. Iestājoties inkubācijā uzņēmējiem ir iespēja pirmā gada laikā tikt pie dažādu pakalpojuma līdzfinansējuma 50% apmērā, pakalpojumos iekļaujot - telpu īri, grāmatvedības pakalpojumus, mārketinga pakalpojumiem, prototipu izstrādi, sertificēšanu u.c. Kā arī turpmāko trīs gadu laikā pretendēt uz līdz 50% līdzfinansējumu izejmateriālu un iekārtu iegādei. Sīkāk par inkubatora piedāvātajām iespējām iespējams uzzināt magneticlatvia.lv mājas lapā.
Šobrīd Bauskas biznesa inkubatorā kopumā darbojas 37 dalībnieki - 15 pirmsinkubācijā un 22 inkubācijā. Pārstāvētās jomas ir ļoti dažādas, piemēram, pārtikas, apģērbu, dizaina produktu, mēbeļu, šūpoļu, auto detaļu ražošana, druka, IT pakalpojumi, metālapstrāde u.c. Vairāk par uzņēmumiem un iekšējām aktivitātēm ir iespējams uzzināt inkubatora Facebook lapā www.facebook.com/LIAABauska. Savukārt interesenti, kuri vēlas uzzināt sīkāk par savu potenciālo dalību Bauskas biznesa inkubatorā un rudens uzņemšanas pieteikšanās procesu, tiek aicināti uz individuālu konsultāciju. Pietiekties konsultācijai var, rakstot uz pastu: laila.glaudane@liaa.gov.lv vai zvanot +371 62400908.
Bauskas biznesa inkubators ir iestāde, kuras vērtību pamatā ir ne tikai sniegtie pakalpojumi, bet arī tās dalībnieki un kopiena. Lūk divu kopienas dalībnieku sniegtās atbildes uz jautājumu, kādēļ ir vērts iestāties un izmantot Bauskas biznesa inkubatora piedāvātās atbalsta iespējas.
“Inkubators ir īstā vieta, kurp doties ar savu ideju un sastapt cilvēkus ar citām idejām - gan amata meistarus, gan sapņotājus, gan inženierus, gan birokrātijas pazinējus. Tā ir kopiena, kurā katrs dalībnieks un katrs pasniedzējs ir resurss un atbalsts, jo ikkatram ir cita pieredze un zināšanas, cits skata punkts, kurš var palīdzēt tad, kad tu pats nonāc strupceļā. Inkubatorā tu ļoti ātri saproti, ka ar ideju vien nepietiek- ir nepieciešama drosme un jāiegulda milzīgs darbs, enerģija un uzmanība, lai no sākotnējās idejas taptu kas dzīvotspējīgs. Reizēm šķiet, ka tas ir neiespējami, tomēr, ejot soli pa solim cauri ļoti labi organizētam procesam, izkristalizējas domas, atsijājas liekais un atbildes tiek iegūtas. ”
/Solvita Jirgensone, “jirgensone” zīmola veidotāja- pirmsinkubācijas dalībniece/

“Uzsākot savu pirmo uzņēmumu es centos attīstīt to strādājot no mājām. Varbūt kādam tas izdodas, bet man neizdevās. Mājās ir izveidojusies vide, kas paredzēta atpūtai, nevis darbam, kas mazināja koncentrēšanās spējas. Tādēļ strādājot pie Maneg.net jau no paša sākuma esmu izmantojis Bauskas biznesa inkubatora coworkingu. Coworkingā vienmēr ir kāds, kurš mani uzklausa par aktuāliem izaicinājumiem uzņēmuma attīstībā, dalās ar savu pieredzi un zināšanām, kas man ir liels ieguvums, it īpaši tāpēc, ka savu ideju attīstu viens. Bauskas biznesa inkubatora coworkingā ne vien ikdienā strādāju, bet esmu arī saticis sadarbības partnerus un iepazinies ar potenciāliem klientiem.“
/Vitālijs Čemeris, SIA “Ruvi” dibinātājs- inkubācijas dalībnieks/

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 21.08.2019. 15:23
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk