Dots starts akcijai "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!"

Dots starts akcijai "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!" - Rundāles novada dome


KOPĪGS MARŠRUTS UN AKCIJA “IEPAZĪSTI KAIMIŅUS ZEMGALĒ!”
6.maijs – 10.septembris, Latvijas – Lietuvas pierobeža

Šī gada 6.maijā Bauskas rātsnamā  tika dots oficiāls starts Latvijas pierobežā vēl nebijušai ceļošanas akcijai “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”, kuras mērķis ir latviešus un lietuviešus iepazīstināt ar šo teritoriju tūrisma objektiem un  pasākumiem. Šo akciju organizē Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas rajona pašvaldības Lietuvā.  

Akcijas atklāšanas dienā uz pasākumu bija ieradušies visu pašvaldību pārstāvji. Svinīgā pasākuma laikā akcijas projekta vadītāja iepazīstināja ar izdoto brošūru un akcijas noteikumiem, bet pašvaldību priekšsēdētāji stāstīja kādus pasākumus un  objektus viņi noteikti iesaka apmeklēt savā pašvaldībā. Pasākuma noslēgumā priekšsēdētāji klātesošajiem atrādīja visus septiņus velosipēdus un tos parakstīja. 

Akcija  norisināsies no 6.maija līdz 15.septembrim,  tās ietvaros būs iespēja pretendēt uz kādu no 13 balvām.

  • 6 (seši) dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vismaz 7 (septiņus) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā pa vienam), varēs iegūt atbalstītāju veicināšanas balvas.
  • 3 (trīs) Latvijas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 7 (septiņus) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā vienu) un visvairāk akcijas objektu Lietuvā, varēs iegūt velosipēdu no Biržu, Pasvales un Pakrojas rajona pašvaldībām.
  • 4 (četri) Lietuvas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 7 (septiņus) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā vienu) un visvairāk akcijas objektu Latvijā, varēs iegūt velosipēdu no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 30.septembrī Biržos, līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu  un atzīmējot starptautisko tūrisma dienu, kuras 2017.gada tēma ir ilgtspējīga tūrisma attīstība.

Sīkāka informācija par akciju drīzumā būs atrodama https://www.facebook.com/kaiminizemgale . Maršruta un akcijas karte lejuplādei.

Projekta mājas lapa šeit!

Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja
63923797, 26457713,  inese.turkupole.zilpure@bauska.lv

    

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 08.05.2017. 16:47
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 2122
23 24 25 26 27 28 29
30

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas