Ieviesti jauni e-pakalpojumi saziņai ar pašvaldību

Rundāles novada dome noslēgusi līgumu ar SIA “Creative Mobile” par e- pakalpojumu „Priekšlikumu iesniegšana Rundāles novada pašvaldības attīstības nodrošināšanai” (saīsināti- Novada Attīstībai) un “Informācijas un ierosinājumu iesniegšana par Rundāles novada pašvaldības teritorijas labiekārtošanu” (saīsināti- Teritorijas labiekārtošana) izstrādāšanu un ieviešanu.

Jaunie Rundāles novada pašvaldības e-pakalpojumi ir izmēģināti un ieviesti. Pakalpojums “Novada Attīstībai” turpmāk ļaus labāk sadzirdēt novada uzņēmēju un iedzīvotāju idejas. Pašvaldībā pastāvīgi notiek darbs pie daudziem uzlabojumiem novadā, ar mērķi radīt uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi un paaugstināt iedzīvotāju dzīves kvalitātes.

Lai to varētu īstenot sekmīgāk, ir nepieciešama Jūsu iesaistīšanās šajā procesā. To Jūs varat veikt www.rundale.lv sadaļā E- pakalpojumi/ Novada attīstībai. Ikkatram ir iespēja izteikties, atbalstot domes iecerētos projektus, vai iesniedzot savas idejas aktuālo jautājumu risināšanā.

Otrs e-pakalpojums, kur nepieciešama Jūsu līdzdalība ir “Teritorijas labiekārtošana”. Rundāles novada dome aicina uzņēmējus un iedzīvotājus aktīvi iesaistīties novada teritorijas apsekošanā, sniedzot informāciju un ierosinājumus par vietām, kur nepieciešams paveikt dažādus darbus, lai novads kļūtu skaistāks!

Veidosim kopā novada dzīves vidi drošu, kvalitatīvu un ilgtspējīgu. To Jūs varat veikt www.rundale.lv sadaļā E- pakalpojumi/ Teritorijas labiekārtošana.

Aicinām aktīvi iesaistīties ikvienu ideju vākšanā un piedalīties sava novada attīstībā!
E-pakalpojumi ieviesti Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam projekta „Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana” (Nr. LLIV- 253) ietvaros.

Zinaida Sparāne,
Projekta vadītāja

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 11.11.2013. 23:51
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk