Jelgavā notiks seminārs par lietvedības un arhīva kārtošanu ES fondu projektos

Zemgales Plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs Jelgavā organizē bezmaksas semināru par „Lietvedības un arhīva kārtošanu ES fondu projektos". Seminārs norisināsies Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra mazajā konferenču zālē, Svētes ielā 33, un tā sākums 2.aprīlī būs plkst.10.

Semināru vadīs Latvijas Nacionālā arhīva direktora vietnieks Gatis Karlsons, un tā dalībniekiem būs iespēja gūt informāciju par lietvedības un arhīva kārtošanu ES fondu projektos. Seminārā runās par šādiem tematiem:

  • ES struktūrfondu realizācijas dokumentēšana un dokumentu uzskaite. Dokumentu glabāšanas termiņa noteikšana. Dokumentu, tai skaitā elektronisko,  glabāšana aktīvajā dzīves cikla posmā;
  • ES struktūrfondu dokumentu nodošana iestādes arhīva glabāšanā: glabāšanas ilgums un kārtība; uzskaites dokumentu noformēšana: lietu nomenklatūra kā uzskaites dokuments, lietu saraksti, arhīviskais apraksts;
  • Latvijas Nacionālā arhīva darbs ES struktūrfondu dokumentu izvērtēšanā.

Seminārā aicināti piedalīties pašvaldību speciālisti, izglītības iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvji, esošie un topošie uzņēmēji, kā arī ikviens interesents.

Dalību seminārā pieteikt līdz 1.aprīlim pulksten 15 pa tālruni 65207419, 28356611, vai rakstot uz e-pastu: natalija.gerasimova@zpr.gov.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju, tālruni vai e-pastu, kā arī semināra norises vietu. Pieteikties var arī, izmantojot elektronisko pieteikšanās formu šeit.

Ar dienas kārtību var iepazīties www.esfondi.zemgale.lv sadaļā Semināri.

Tiem, kuri vēlas saņemt izdales materiālus - prezentācijas, pieteikšanās obligāta.

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 24.03.2014. 15:46
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk