Jonišķos atklāta tūrisma akcija "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!"

3. maijā Jonišķos, Lietuvā, tikās Latvijas un Lietuvas pierobežu pašvaldību vadītāji, lai atklātu trešo tūrisma akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē 2019” sezonu, iepazītos ar jaunievēlētajiem Biržu, Pakrojas un Jonišķu mēriem, kā arī apskatītu tikko atklāto Mūšas tīreļa dabas taku. Bauskas novadu pasākumā pārstāvēja priekšēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs un TIC vadītāja Inese Turkupole-Zilpure. 
Akciju un tūrisma maršrutu  organizē Rundāles , Vecumnieku, Iecavas,  Bauskas novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.

Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas - Lietuvas pierobežas reģionā un popularizēt tūrisma apskates objektus un pasākumus. Akcija norisinās no 1. maija līdz 30. septembrim.
  
Akcijā aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan ar savām ģimenēm, gan draugiem un klasesbiedriem! Piedalīties akcijā var jebkurš Latvijas un Lietuvas iedzīvotājs, kurš sasniedzis 12 gadu vecumu.
 
Šogad ir nedaudz mainīta ierastā kārtība - lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie akcijas objekta - jāuztaisa pašbilde (selfijs) vai jāpalūdz, lai kāds nofotografē. Visi maršrutā iekļautie objekti ir pieejami jebkurā diennakts laikā un bez maksas. Savukārt, akcijas zīmogu varēsiet saņemt Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam! Svarīgi, lai bilde būtu fotografēta akcijas norises laikā (būs jāuzrāda laika zīmogs – datums, laiks).
 
Maršruta un akcijas brošūrā pieejama informācija par 24 akcijas objektiem, pasākumiem un papildus apskates vietām kopīgajā maršrutā. Akcijas norises laikā dalībniekiem jāapmeklē vismaz 16 akcijas objekti (2 katrā pašvaldībā). Tiem ,kuri lieto mobilās aplikācijas maija vidū varēs lejuplādēt aplikāciju Kaimiņizemgale un bildes lejuplādēt tajā. 
 
Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros līdz  1. oktobrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām -  velosipēdu vai dāvanu karti romantiskām pusdienām vai nakšņošanai.
 
Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 12. oktobrī Iecavā, līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu.

Vairāk par tūrisma akciju skatīt šeit. 

 

/Foto: no Jonišku Tūrisma un biznesa informācijas centra/

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 09.05.2019. 10:27
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 1920
212223 24 25 26 27
28 29 30 31

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk