Konkursa “Gada skolēns 2018” apbalvošanas ceremonija

10.maijā Rundāles pilī tika sveikti Rundāles, Bauskas, Iecavas un šogad arī Vecumnieka novada zinošākie, radošākie un aktīvākie jaunieši. Starpnovadu konkursa "Gada skolēns 2018" vidusskolas grupā galveno godalgu un titulu ieguva Pilsrundāles vidusskolas skolēns Kristers Odziņš.

Kristera panākuma atslēga ir draudzīgums, atsaucīgums un izpalīdzīgums. Viņš ir labs palīgs klases audzinātājai,  tāpat arī pasākumu organizēšanā. Viņam ir augsta atbildība pret macību darbu. Bauskas un Rundāles starpnovadu matemātikas olimpiādē Kristers ir ieguvis 1.vietu. Kristera sirdslieta ir sports. Pats viņš saka – “Sports ir mans dzīvesveids”. Darbojas skolas dambretes pulciņā un vēl ļoti daudzos citos pulciņos. Papildus sporta aktivitātēm Kristers dejo tautas deju kolektīvā “Madaras”, darbojas skolēnu domē un Rundāles novada jauniešu biedrībā INICIO.

Sekmīgi sevi konkursā apliecināja arī Pilsrundāles vidusskolas skolniece Santa Marija Ķivriņa, kas ieguva pateicību par piedalīšanos konkursā 10-12.klašu grupā. Santa ir centīga, zinātkāra un apzinīga jauniete.Viņa meklē, pēta un izvertē sev interesējošas lietas. Iedziļinās un mācās orientēties sarežģītās mācību tēmās un Santa pašmācībās studē arī korejiešu valodu, jo domā par Āzijas studijas novirzienu augskolā. Santa sevi radoši pilnveido dažādās mākslas jomās, gan mūzikā, gan arī literatūrā.

Apsveicam visus konkursa dalībniekus! Tā turpināt!

Fotomirkļi /Foto:I.Tetērina

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 15.05.2018. 16:25
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk