Lasīšanas prieks neizzūd

Grāmatu lasīšana nav mazinājusies pat pandēmijas laikā.  Bibliotēkas iegādājās jaunas grāmatas, žurnāli turpināja iznākt, un tie nonāca līdz katram lasītājam, ievērojot noteikumus un piesardzību.

Šī gada sākumā Rundāles pagasta Pilsrundāles bibliotēkai tika izveidotas divas nodaļas ar apkalpošanas vietām  Saulainē, PII "Mārpuķīte" ēkas 1. stāvā un Vecrundālē, kur jau bija bibliotēka.  Pagastam ir svarīgi, lai bibliotekārais pakalpojums būtu pieejams arī mazapdzīvotās vietās. Abās nodaļās lasītājus apkalpos Anita Maldute.

Saulaines nodaļu iekārtoja siltās un gaišās telpās. Grāmatu krājums veidojas pakāpeniski, tikai no jaunām grāmatām. Pieejami arī vairāki žurnāli un daži laikraksti. 

Tikai 24.novembrī, šaurā lokā, bija iespēja atklāt šo vietu, kas, pateicoties bibliotekāres radošajam garam, pamazām pārvēršas par lasītājiem tīkamu vietu, jo bieži vien viņiem nepieciešama sirsnīga saruna.

Lai daudz lasītāju!

 

Aelita Ramane,

Pilsrundāles bibliotēkas vadītāja 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 02.12.2021. 14:30
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk