Kā pārtraukt baidīties un drosmīgi piedāvāt savas idejas pasaulei

Kā pārtraukt baidīties un drosmīgi piedāvāt savas idejas pasaulei - Rundāles novada dome

“Gandrīz ikviens savā dzīvē ir saskāries ar grūtībām izpildīt sevis nospraustās apņemšanās un mērķus. Prāta līmenī mūsos ir sapratne, bet līdz realizācijai trūkst drosmes, ticības sev un savai idejai. Taču neviena drosmīga ideja šajā pasaulē nebūtu realizēta, ja tās radītāji fanātiski tai neticētu un nevirzītos mērķtiecīgi uz tās realizēšanu.

Meistarklases ietvaros ielūkosimies dziļāk iemeslos, kāpēc mēs ne vienmēr spējam realizēt savas drosmīgās idejas. Pētīsim, kāds sakars kaunam ar radošuma trūkumu. Kā arī mēģināsim precīzi noformulēt savas idejas, lai tās drosmīgi piedāvātu plašajai pasaulei.

Lektore:
Žanete Drone, Organizācijas attīstības centra “Spring Valley” konsultante un pasniedzēja. Izstrādā un vada mācību programmas personības, līderības, komandas un vadīšanas prasmju attīstības jomā. Ieguvusi Lesteres Universitātes Masu komunikācijas maģistra grādu Lielbritānijā un Sociālo zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātē. Profesionālās zināšanas un iemaņas paaugstinājusi ASV, Lielbritānijā un Zviedrijā. Vadījusi mediju un valdības attiecības Lattelecom.”

 

Pasākuma datums: 28.septembris;

Laiks: 17:00

Vieta: LIAA Bauskas biznesa inkubators, Katoļu iela 3, Bauska

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS, REĢISTRĀCIJA OBLIGĀTA:http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-ka-partraukt-baidities-un-drosmigi-piedavat-savas-idejas-pasaulei-bauska 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 26.09.2017. 09:41
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 1415 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 2627 28 2930

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk