Līgas Helvigas īstenotais projekts atzīts par vienu no labākajiem

Līgas Helvigas īstenotais projekts atzīts par vienu no labākajiem - Rundāles novada dome

15.decembrī notika Zemgales reģiona iedzīvotāju projektu vērtēšana, kurā tika izvirzīti trīs labākie projekti, kas tiks apbalvoti „Sabiedrība ar dvēseli” noslēguma pasākumā, tie ir, Rundāles, Bauskas un Vecumnieku novada projekti.

Viens no trīs labākajiem projektiem tika atzīts Līgas Helvigas īstenotais projekts – „Audz vesels”, kurā tika izveidots jauns bērnu atpūtas laukums, ko izveidojuši paši vietējie iedzīvotāji. Laukumā atrodas jauna rāpšanās siena, šūpoles un slidkalniņš, krāsains riepu kalns un batuts. 

Lielākie atbalstītāji un darbīgās rokas bija no draugu un kaimiņu puses. Kā atklāja Līga bērnu atpūtas laukuma atklāšanas dienā - „viens ir skaidrs - bez superīgajiem kaimiņiem un draugiem tas viss nebūtu izdevies tik skaisti.”

Projekti tika vērtēti pēc:
- Oriģinalitātes,
- Ieguldījuma vietējās sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanā,
- Pieejamības plašākai sabiedrības daļai,
- Projekts popularizē novadu,
- Bilžu kvalitātes.
Apvienība “Sabiedrība ar dvēseli” darbojas, lai iedzīvotājiem un to apvienībām palīdzētu īstenot ieceres un paveikt nelielus projektus pašu spēkiem.

 1000,00 EUR atpūtas laukuma izveidei piešķirti no Rundāles novada domes projektu konkursa „Iedzīvotāji veido savu vidi”.
„Iedzīvotāji veido savu vidi” projektu konkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju iniciatīvu, uzlabot savas dzīves un apkārtējās vides kvalitāti, sekmējot sociālo atbildību, savstarpējo sadarbību starp pašvaldību un vietējo sabiedrību.

Ilvija Tetērina
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Fotomirkļi no bērnu laukuma atklāšanas pasākuma 15.jūnijā /Foto: K.Kociņa/

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 18.12.2017. 18:24
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 2021
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk