Mārpuķēni iesaistās Latvijas Veselības sporta nedēļā

Šoruden, no 22. līdz 28.novembrim, lieli un mazi mārpuķēni aktīvāk nekā parasti piedalījās dažādās sportiskās aktivitātēs – Latvijas Veselības sporta nedēļā, kuru organizē Latvijas Tautas sporta asociācija, un šogad ir jau otrais gads, kad piedalāmies projektā.

Nedēļas laikā tika organizētas dažāda veida aktivitātes, kurās tika aicināti piedalīties ne tikai bērni, bet arī visi iestādes darbinieki un vecāki. Viss paveiktais Veselības nedēļā un iegūtie rezultāti tika summēti un iesniegti atskaites veidā Latvijas Tautas sporta asociācijai.

Atskatoties uz pagājušā gada dalību, mums visiem kopā ļoti labi veicās, un mēs tikām labi novērtēti. Pirms Ziemassvētkiem e-pastā tika saņemta iepriecinoša ziņa – esam ieguvuši dāvanu karti 100 eiro vērtībā sporta inventāra iegādei. Bet starp visām Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēm, kuras piedalījās projektā, mēs tikām ierindoti trešajā vietā.

Pateicamies par bērnu, darbinieku un visu pārējo izglītības iestādes apmeklētāju līdzdalību un atbalstu sporta nedēļā!

Rundāles PII ”Mārpuķīte”

sporta skolotāja Agnese Grāvīte

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 02.12.2021. 14:24
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk