Par akcīzes nodokļa atbrīvojumu dīzeļdegvielai

Lai saņemtu akcīzes nodokļa atbrīvojumu dīzeļdegvielai, pretendentam no 2014.gada 10.aprīļa līdz 1.jūnijam Lauku atbalsta dienestā (LAD) ir jāiesniedz iesnieguma veidlapa, kurā norādāmi ieņēmumi no saimnieciskās darbības par iepriekšējo taksācijas gadu.

Iesnieguma veidlapa

Pieņemšana pie lauku attīstības konsultantes

Rundāles novada lauku attīstības konsultantes Ludmilas Knokas pastāvīga darbavieta atrodas Bērstelē, Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrā (Viesturu pagasta pārvalde).

Platību maksājumu dokumentu sagatavošanas laikā no 22.aprīļa līdz 14.maijam pieņemšanas laiks Pilsrundālē ir Rundāles novada dome, pirmdienās no plkst.10.00 līdz plkst.18.30.
Pārējās darba dienās apmeklētāju pieņemšana notiek Bērstelē.

Tāpat kā iepriekšējos gados, tiks organizēta nepieciešamo dokumentu atvešana no Jelgavas LAD 16.aprīlī, kā arī aizpildīto dokumentu iesniegšana 14.maijā.

Lūdzu līdz 14. aprīlim paziņot, zvanot uz tālruni 29293446, savu vēlmi izmantot šo iespēju, lai varētu atvest kartes visiem, kam tas ir nepieciešams.

Ludmila Knoka,
Rundāles novada lauku attīstības konsultante

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 28.03.2014. 10:53
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk