Pašvaldības policija atgādina par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu

Saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likuma 16.panta pirmo daļu “Sadzīves atkritumu sākotnējais radītājs vai valdītājs piedalās pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanā, tai skaitā atkritumu dalītajā savākšanā, ievērojot normatīvos aktus par atkritumu apsaimniekošanu (arī pašvaldības izdotos saistošos noteikumus) un noslēdzot līgumu par sadzīves atkritumu savākšanu un pārvadāšanu ar atkritumu apsaimniekotāju, kurš ir noslēdzis attiecīgu līgumu ar pašvaldību”.

Tas nozīmē, ka katrā adresē ir jābūt noslēgtam līgumam par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Tāpēc aicinām ik vienu, kas uz šo brīdi vēl nav noslēdzis līgumu par atkritumu apsaimniekošanu, nekavējoties to izdarīt.

Vienlaikus informējam, ka saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likuma 43.panta pirmo daļu, par sadzīves atkritumu radītāja vai valdītāja nepiedalīšanos pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanā piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai no 50 EUR līdz 750 EUR.

Par līguma noslēgšanu, lūdzam sazināties ar SIA „Vides Serviss”, zvanot uz klientu apkalpošanas centru pa tālruni  63960613 no plkst.:8:00-17:00, rakstot e-pastu uz – pasts@videsserviss.lv vai aizpildot iesniegumu elektroniski SIA „Vides Serviss” mājaslapā www.videsserviss.lv.

 

Kristīne Leitere – Ozoliņa

Rundāles pašvaldības policijas inspektore 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 11.03.2022. 11:20
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk