Piedalies biznesa ideju konkursā skolēniem „Without borders”!

Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana” (īsais nosaukums Business Library) Nr. LLIV-253 ietvaros notiks Bauskas un Rundāles novadu skolu 7. – 12. klašu skolēniem biznesa ideju konkurss „Without borders”.

Konkursu organizē Bauskas novada pašvaldības iestāde "Bauskas novada Izglītības pārvalde" sadarbībā ar Rundāles novada domi, tas tiek finansēts no projekta līdzekļiem. Konkursa mērķis ir motivēt jauniešus sava biznesa veidošanai un attīstībai, inovatīva produkta vai pakalpojuma radīšanai. Pieteikumu iesniegšanas termiņš tiek noteikts no 2013.gada 1.februāra līdz 15.aprīlim. Konkursā var piedalīties 7. līdz 12. klases skolēni - jaunietis/jauniete vai audzēkņu grupa, ne vairāk kā divu personu sastāvā.

Konkursa rezultātā tiks izvēlēti divdesmit labāko biznesa ideju autori, kuri būs saņēmuši augstāko novērtējumu atbilstoši nolikuma norādītajiem kritērijiem, ievērojot to, ka no katras pašvaldības tiks vērtētas desmit idejas. Tiks vērtēta biznesa plāna idejas oriģinalitāte vai novitāte; paša biznesa plāna izvērtējums; produkta vai pakalpojuma izaugsmes iespēja, cenu politika, tehnoloģiskie risinājumi un dzīvotspēja; plānotā finanšu stāvokļa ieņēmumu ticamība un izmaksu sabalansētība; vai plānotā ideja ietver pārrobežu – Latvijas – Lietuvas sadarbību.

Konkursa otrajā kārtā tiks vērtēta biznesa idejas un plāna prezentācija. Biznesa ideju prezentācijas notiks 2013.gada 29.aprīlī. 10 labāko biznesa ideju autori iegūs tiesības piedalīties 5 dienu ilgā vasaras nometnē Lietuvā no 2013.gada 15.-19.jūlijam. Nometnes laikā tiks attīstītas biznesa idejas ekspertu uzraudzībā. Labāko biznesa ideju autoriem būs jāslēdz līgums par dalību vasaras nometnē.

Konsultācijas par konkursu un konkursa nolikumu ir iespējams saņemt sazinoties ar projekta „Business Library” koordinatorēm: Egiju Stapkēviču, tālr.28377878, e-pasts: egija.stapkevica@bauska.lv vai Zinaidu Sparāni, tālr.22029011, e-pasts: zinaida.sparane@rundale.lv, konsultācijas par pieteikuma veidlapas un biznesa plāna aizpildīšanu ir iespējams konsultēties ar Bauskas Valsts ģimnāzijas komerczinību skolotāju Solvitu Lauzēju, tālr.28259437, e-pasts: solvita.lauzeja@inbox.lv.

Jebkurai aktivitātei pamatā ir sapnis vai ideja, kā arī drosme tās realizācijai. Esiet aktīvi, apņēmīgi un noticiet saviem spēkiem! 

Nolikumu skatīt šeit...

Pieteikuma veidlapu lejupielādēt šeit...

Zinaida Sparāne,
Projekta „Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana” koordinatore


 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 18.03.2013. 15:16
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk