Piedāvās dažādus pasākumus Saulaines iedzīvotājiem

Piedāvās dažādus pasākumus Saulaines iedzīvotājiem - Rundāles novada dome

Šovasar Rundāles novada biedrība "BM Studio Zemgale" ir ieplānojusi virkni pasākumu Saulaines iedzīvotāju ikdienas dzīves dažādošanai. Kā pirmais – tikko, 30.jūnijā, notikusī picu darbnīca informācijas punktā „Strops” pirmsskolas izglītības iestādē „Mārpuķīte”, kur vienkopus darbojās vecāki ar bērniem.

„Šis bija mūsu pirmais vasaras pasākums, kas izrietēja no Saulaines vecāku iniciatīvas. Šobrīd biedrībā ir pieteikušies jauni dalībnieki. Esam izplānojuši darāmos darbus līdz par rudenim,” atklāj biedrības vadītājs Dmitrijs Ščegoļevs.

29.jūnija Rundāles novada domes sēdē tika atbalstīts arī biedrības "BM Studio Zemgale" iesniegtais projekta pieteikums „Saulaines iedzīvotāju saliedēšanas un kultūras dzīves dažādošanas programma”.

Rundāles novada domes finansējums 2017.gadā projekta ietvaros tiek paredzēts četrām aktivitātēm – Saulaines ģimeņu braucienam uz izklaides parku „Avārijas brigāde”, jauniešu informācijas punkta „Strops” funkcionalitātes palielināšanai - tiks iepirktas jaunas polistirola granulas sēžammaisu pildījumam.

Biedrība vasarā plāno īstenot arī pārrobežu sadarbības projektu ar Žeimes ciema jauniešiem Lietuvā, kura ietvaros tiks organizēta radošā darbnīca Žeimē.

Augusta beigās kā vēl vienu saliedēšanās un biedrības darbības popularizēšanas pasākumu „BM Studio Zemgale” ir ieplānojusi organizēt Saulaines grila festivālu, kur līdzās grilēšanas meistarklasei paredzēts arī stāstījums par veselīgu dzīvesveidu un uzturu.

Kopējās projekta izmaksas veido 1131 eiro, kur 421 eiro ir Rundāles novada domes budžeta finansējums, 710 eiro - biedrības finansējums.

Šis ir jau piektais šogad apstiprinātais biedrību iesniegtais projekta pieteikums Rundāles novadā. Rundāles novada biedrībām ir pieejams finansējums līdz 500 eiro gadā savu iniciatīvu īstenošanām sociālajā, izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes politikas jomā. Finansējuma piešķiršanas mērķis ir veicināt sabiedrībai nepieciešamu, kvalitatīvu un efektīvu sabiedrisko organizāciju attīstību Rundāles novadā, uzlabojot dzīves kvalitāti novada iedzīvotājiem, kā arī atbalstīt uz rezultātu vērstu kolektīvas darbības aktivitātes.

Kristīne Kociņa,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Fotomirkļi no picu darbnīcas /Foto: BM Studio Zemgale/


 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 03.07.2017. 13:55
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas