Pilsrundāles vidusskola Draudzīgā aicinājuma fonda reitingā 2.vietā starp lauku vidusskolām

Ikgadējo skolu reitingu pēc eksāmenu rezultātiem veido Draudzīgā aicinājuma fonds. Šogad balvu saņēmēju vidū par aizvadītā mācību gada absolventu sasniegumiem bija arī mūsu skolas pārstāvji. Saskaitot lauku vidusskolu skolēnu sasniegumus, kopvērtējumā Pilsrundāles vidusskola ir ierindojusies 2.vietā Latvijas lauku vidusskolu grupā.

Tika saņemts arī Draudzīgā aicinājuma fonda apbalvojums nominācijā: Angļu valoda - Mazā Pūce, grāmata un diploms par izciliem sasniegumiem angļu valodā un  angļu valodas mācīšanā. Skolotāja Aina Simonova.

Diploms tika pasniegts Pilsrundāles vidusskolas vadībai par izcilu mācību darba organizāciju.

Draudzīgā aicinājuma fondu, kuru vada pensionētais pedagogs Jānis Endele un kura aktivitātēs lielu darbu iegulda Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pedagogi, zina izglītības darbinieki visā Latvijā. Fonds, izmantojot Izglītības un zinātnes ministrijā pieejamos eksāmenu rezultātus, no gada gadā veido savu Latvijas skolu reitingu. Ja to aplūko viena mācību gada skatījumā, skolu rezultāti uzrāda arī kādas lielas veiksmes, bet, sekojot līdzi Draudzīgā aicinājuma fonda reitingiem no gada gadā, redzamas likumsakarības, pa kādu ceļu virzās katra no skolām.

Vislielākais gandarījums ir par to, ka, neskatoties uz visiem apstākļiem, Latvijā izglītības procesi nestāv uz vietas un par to lielākais paldies skolotājiem!

Daiga Saka,
direktores vietniece izglītības jomā Pilsrundāles vidusskolā 

KOPVĒRTĒJUMS -2015

  •  Lauku vidusskolas

Špoģu vidusskola
 - 1.vieta lauku vidusskolu grupā

Pilsrundāles vidusskola
 - 2.vieta lauku vidusskolu grupā


Baltinavas vidusskola
 - 3.vieta lauku vidusskolu grupā

Rugāju novada vidusskola
 - 4.vieta lauku vidusskolu grupā

Aglonas vidusskola
 - 5.vieta lauku vidusskolu grupā

Salas vidusskola
 - 6.vieta lauku vidusskolu grupā

Gulbīša vidusskola
 - 6.vieta lauku vidusskolu grupā

Apskatīt visu skolu reitingu un nominācijas var Draudzīgā aicinājuma fonda mājas lapā

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 13.11.2015. 13:36
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk