Plānotās veselības veicināšanas aktivitātes Rundāles novada iedzīvotājiem

 NĀC NŪJOT!

Aprīlī un maijā iespēja apmeklēt nūjošanas nodarbības Bērstelē, Pilsrundālē, Saulainē, Svitenē un Viesturos. Nodarbību laikā trenera vadībā tiks apgūti iesildīšanās paņēmieni, pareiza nūjošanas tehnika, kā arī atsildīšanās vingrinājumi pēc sportošanas. Interesentiem nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts nepieciešamais aprīkojums – nūjas. Lūdzam iepriekš pieteikties pie Sporta nodaļas vadītājas Ievas Kirkilas, zvanot pa tālruni 26553747.

APRĪLĪ

BĒRSTELĒ 
23. aprīlī (pirmdiena) un 30. aprīlī (pirmdiena) plkst. 17:50 - pie pagasta pārvaldes ēkas

SVITENĒ
24. aprīlī (otrdiena) plkst. 17:30 - pie saieta nama

PILSRUNDĀLĒ      
25.aprīlī (trešdiena) plkst. 17:50 - pie domes ēkas

VIESTUROS
26.aprīlī (ceturtdiena) plkst. 17:30 - pie kultūras centra

SAULAINĒ  
27.aprīlī (piektdiena) plkst. 17:50 - pie sociālā centra

MAIJĀ

SVITENĒ
07.05. (pirmdiena) plkst. 17:50 - pie saieta nama

PILSRUNDĀLĒ
2.maijā (trešdiena) plkst. 17:50 - pie domes ēkas

VIESTUROS
03.maijā (ceturtdiena) plkst. 17:30 - pie kultūras centra

SAULAINĒ  
8.maijā (otrdiena) plkst. 17:30 - pie sociālā centra

LEKCIJA PAR VESELĪGU EMOCIONĀLO VIDI ĢIMENĒ

10.maijā 
 10:00 Bērstelē, Bērsteles skolas zālē

 13:00 Svitenē, Svitenes skolā Pagastmājā – zālē

Lekcija vecākiem par to, kā veidot veselīgu emocionālo vidi bērniem ģimenē, kā noregulēt savstarpējās attiecības. Pirmsskolas vecumposma īpatnības. Praktiski padomi un risinājumi bērnauzvedību dažādās situācijās. Lekcijas garums 1 st. 20 minūtes. (Papildus informācijai sazinieties ar Lauru Ārenti, projekta koordinatori – tālr.25622180, laura.arente@rundale.lv)

ĢIMENES DIENA – NOĶERSIM LAIKU PABŪT KOPĀ!

12.maijā plkst. 11:00

Aicinām Rundāles novada ģimenes piedalīties draudzīgā kopā būšanas pasākumā un aktīvi pavadīt brīvdienu kopā ar bērniem!

Pasākumā:

Ģimeniska iesildīšanās trenera vadībā

Lielā draudzības bumba
Aktivitātē piedalās visa ģimene, sadaloties komandās pa 2 dalībniekiem. Komandai starp mugurām ievietota lielā bumba un uz laiku jāveic trase. Tiek ieskaitīts ātrākais rezultāts ģimenē.
Tiešais trāpījums
Aktivitātē piedalās visa ģimene. Pildbumbu ripināšana mērķī un punktu vākšana, atbilstoši sasniegtajam mērķim. Uzvar ģimene ar lielāko punktu skaitu.

Ūdens pavēlnieki
Aktivitātē piedalās 2 pārstāvji no ģimenes. Dalībniekiem galvā tiks uzvilkta zeķe, kuras galā tiks ievietota tenisa bumbiņa. Uzdevums pēc starta signāla nogāzt trases veidā izvietotās 0.5L ūdens pudelītes. Abu dalībnieku laiks tiek summēts. Uzvar ģimene ar mazāko laiku.

Ģimenē ir spēks
Aktivitātē piedalās visa ģimene. Tiks iedots trauks ar bumbiņu iekšā. Trauks tiks apsiets ar striķiem un katram ģimenes dalībniekam rokā striķa gals. Pēc starta signāla visiem sadarbojoties un nenometot trauku uz zemes ir bumbiņa jāiemet spainī. Uzvar komanda ar mazāko laiku.

Radošās darbnīcas
Kopīga radoša darbošanās lieliem un maziem pasākuma dalībniekiem ar zīmēšanu, līmēšanu un citām aktivitātēm par veselīgu dzīvesveidu!Visa pasākuma gaitā tiek vērtēts kopīgais savākto punktu skaits, par ko noslēgumā būs balvas!

Pieteikšanās pie Sporta nodaļas vadītājas Ievas Kirkilas, zvanot pa tālruni 26553747.

 

UZZIŅAI                                                                                                                                                            

Aktivitātes tiek organizētas projekta “Pasākumi Rundāles novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds (kopējais projekta finansējums EUR 46 659.00). Īstenošanas laiks 36 mēneši. Projekta mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni par veselības veicināšanas pasākumiem ikdienā. 

Projekta ietvaros līdz 2019.gada beigām plānots apjomīgs aktivitāšu komplekss, lai sekmētu visu vecuma grupu iedzīvotāju informētību, attieksmju un veselīgu paradumu veidošanos par veselīgu uzturu, pietiekamu fizisko aktivitāšu daudzumu, atkarību izraisošo vielu nodarīto kaitējumu un garīgās veselības nozīmi. Vairums publiskie pasākumi vērsti tieši uz ģimenēm, dodot iespēju pavadīt laiku kopā lietderīgi, fiziski aktīvi, vienlaicīgi arī pilnveidojot zināšanas un izpratni par veselīgu dzīvesveidu.

Laura Ārente,
Projektu koordinatore

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 13.04.2018. 11:44
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk