Rundāles novada dome aicina darbā Sabiedrisko attiecību speciālistu

Rundāles novada dome aicina darbā Sabiedrisko attiecību speciālistu - Rundāles novada dome

Prasības:

•    Augstākā izglītība sabiedriskajās attiecībās, žurnālistikā vai komunikācijas jomā;
•    pieredze sabiedrisko attiecību jomā;
•    labas komunikācijas un publiskās uzstāšanās prasmes;
•    laba literārās valodas pārvaldīšana;
•    prasme strādāt sociālo mediju vidē;
•    spēja pārliecināt, argumentēt un rakstiski formulēt viedokli;
•    pieredze sadarbības veidošanā ar medijiem;
•    pieredze publikāciju un preses relīžu un viedokļu gatavošanā;
•    foto materiālu uzņemšanas un apstrādes iemaņas;
•    teicamas latviešu valodas zināšanas;
•    par priekšrocību tiks uzskatītas labas angļu un krievu valodas zināšanas.

Galvenie amata pienākumi:

•    nodrošināt Rundāles novada pašvaldības izdevuma “Rundāles Novada Ziņas” regulāru iznākšanu, tajā publicētās informācijas aktualitāti;
•    nodrošināt pašvaldības mājas lapas www.rundale.lv un kontu sociālajos tīklos facebook.com, draugiem.lv, twitter.com informācijas aktualitāti;
•    plānot, koordinēt un organizēt pašvaldības reprezentācijas materiālu – dāvanu, suvenīru, pateicību, atzinību, apsveikumu un citu lietu izstrādi;
•    gatavot publikācijas, relīzes un uzrunas;
•    nodrošināt publicitāti pašvaldības organizētiem pasākumiem;
•    organizēt iekšējās komunikācijas norises pašvaldībā;
•    plānot un organizēt pašvaldības reprezentācijas pasākumus;
•    plānot un organizēt pašvaldības vadības piedalīšanos citos reprezentatīvos pasākumos;
•    vadīt novada simbolikas izstrādāšanu;
•    īstenot sadarbību ar Rundāles novada nevalstiskajām organizācijām aktivitāšu īstenošanā.

Iesniedzamie dokumenti:

•    motivēta pieteikuma vēstule;
•    dzīvesgājuma apraksts (CV);
•    izglītību apliecinošas dokumentu kopijas.

Piedāvājam pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku.

Motivētu pieteikumu, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas jāiesniedz Rundāles novada domē līdz 2017.gada 21.augustam plkst.15.00.

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 09.08.2017. 14:58
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
123 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 1516 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas