Sabiedrības vienotības balva

Jau septīto gadu pēc kārtas Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) pasniedz Sabiedrības Vienotības balvu – godalgu cilvēkam vai organizācijai, kas pelnījusi pateicību par savu darbu sabiedrības integrācijas jomā. SIF aicina aktīvi iesūtīt pieteikumus par tiem labajiem cilvēkiem un organizācijām, ko pazīstat un kas ikdienā nesavtīgi strādā, lai vide un sabiedrība apkārt kļūtu vienotāka, iecietīgāka un cilvēcīgāka. Šī ir iespēja sabiedrībai uzzināt par cilvēkiem, kas palīdz citiem justies piederīgiem mūsu straujo pārmaiņu skartajā sabiedrībā.

Sabiedrības integrācijas fonds aicina ikvienu pacelt acis un palūkoties sev apkārt - iespējams, cilvēks vai organizācija, kuras darbs humānākas pasaules veidošanā balstīts uz patiesu un cilvēcisku vērtību sistēmu, ir tieši Jums blakus!

Cien. novada iedzīvotāji, ja zināt šādus cilvēkus vai organizācijas, ka arī domājat, ka citiem par to jāuzzina, lūdzu, dariet to zināmu - SIF vēlas atrast šos cilvēkus un organizācijas un pateikties viņiem!

(Pieteikumus jāiesūta līdz 15.oktobrim; vienotības balvas nolikumu un pieteikuma formu skatīt zemāk)

 

Izmantota Sabiedrības integrācijas fonda publicētā informācija (www.lsif.lv)

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 18.10.2013. 08:47
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk