Saulainē aizvadīts "Orientēšanās telpās" pasākums

 Pagājušās nedēļas nogalē, 4.novembrī, visas dienas garumā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma (KLT) Saulaines teritoriālās struktūrvienības telpās notika aktīva rosīšanās pasākuma "Orientēšanās telpās" ietvaros. 

Tehnikuma un Pilsrundāles vidusskolas audzēkņiem, kā arī visiem citiem interesentiem, bija iespēja izmēģināt atraktīvu aktivitāti orientējoties telpās un meklējot mācību iestādes ēkā izvietotos kontrolpunktus.

Pasākuma organizatori pateicas KLT Saulaines teritoriālās struktūrvienības direktorei un personālam, īpaši Skaidrītei Jonasei par viesmīlīgo uzņemšanu un līdzdalību pasākuma īstenošanā.

Orientēšanās telpās organizēta sadarbībā ar biedrību “Ziemeļkurzeme Orientēšanās klubs” un Rundāles apvienības pārvaldi.
Aktivitāte īstenota projekta: “Pasākumi Rundāles vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” Nr.9.2.4.2/16/I/060 ietvaros. Projekta realizētājs ir Bauskas novada pašvaldība

Vairāk par projektu: https://ej.uz/g56i

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 08.11.2022. 16:12
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk