Skolēnu autobusu kustības grafiks 2018./2019. mācību gadam

 

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 1
(Enitēni - Pilsrundāle 1 - Saulaine - Ziedoņi - Pilsrundāles vidusskola - Saulaine - Pilsrundāle 1 - Enitēni) "

 

Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.
P.O.T.C.
1.Enitēni
7:20
 
2.Pilsrundāle 1
7:25
 
3.izkāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē
7:55
 
3.iekāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē
7:57
 
4.Strautiņi
8:00
 
5.Ziedoņi
8:05
 
6.izkāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
8:15
 
6.iekāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
 
16:10
7.izkāpj pie mākslas skolas Svitenē
 
16:23
7.iekāpj pie mākslas skolas Svitenē
 
16:25
8.Konservu cehs
 
16:30
6.izkāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
 
16:43
2.Pilsrundāle 1
16:45
 
3.iekāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē
17:00
 
 2.Pilsrundāle 1
17:20
 
1.Enitēni
17:25
 
6.iekāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
 
18:15
7.izkāpj pie mākslas skolas Svitenē
 
18:27
7.iekāpj pie mākslas skolas Svitenē
 
18:30
9.Veckaupēni
 
18:35
10.Puszābaki
 
18:40
1.Enitēni
 
18:45
 2.Pilsrundāle 1
 
18:50
15.Kokāļi
 
19:00
7.Ziedoņi
 
19:10

 

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 2
(Rundāles novada dome- Veckaupēni- Svitenes skola-Bērstele-Pilsrundāles vidusskola- Pilsrundāles vidusskola-Svitenes skola – Bērsteles skola- Puszābaki - 3. Pagrieziens uz Mūrniekiem - Pilsrundāles vidusskola- Bullēni -Svitenes skola - Bērsteles skola – Vairogs – Viesturi- Saulaine – Rundāles novada dome)

 

Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.
1. Rundāles novada dome
7:35
2.Puszābaki
7:45
3. Pagrieziens uz Mūrniekiem
7:50
4.Veckaupēni
7:55
5.Kapūnas
8:00
6.Tīrumi
8:02
7.Liepārvilki
8:07
8.izkāpa pie Svitenas skolas
8:12
8.iekāpa pie Svitenas skolas
8:14
9.izkāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
8:25
 
 
9.iekāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
14:40
8.Svitenes skola
15:00
8.iekāpj pie Svitenes skolas
15:02
6.Tīrumi
15:06
7.Liepārvilki
15:09
5.Kapūnas
15:17
4.Veckaupēni
15:22
2.Puszābaki
15:27
3. Pagrieziens uz Mūrniekiem
15:32
8.iekāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
16:20
9.izkāpj pie Bērsteles skolas
16:30
9.iekāpj pie Bērsteles skolas
16:32
10.Vairogi
16:40
11.Viesturi
16:50

 

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 3
(Senči - Grāvendāles pienotava - Punslavas - Viesturi - Dainas - Vairogs -Bērsteles skola - Pilsrundāles vidussskola - Pilsrundāles skola - Bērsteles skola - Pagr. uz Pērnaviešiem - Pagr. uz Raņķiem - Pagr. uz Jāčūnām - Vairogs - Širvji – Dainas - Viesturi – Grāvendāles pienotava - Punslavas)

 

Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.
1.Senči
7:40
2.Punslavas
7:45
3.Grāvendāles pienotava
7:47
4.Viesturi
7:50
5.Širvji
7:56
6.Sēļi
7:59
7.Sējas
8:03
8.Dainas
8:06
9.Vairogs
8:12
10.izkāpj Bērsteles skola
8:15
10.iekāpj Bērsteles skola
8:17
11.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas
8:25
11.iekāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
15:30
10.Bērsteles skolas izkāpj
15:42
10.Bērsteles skolas iekāpj
15:42
11.Raņķi
15:47
12.Jačūnas
15:50
9.Vairogs
15:57
5.Širvji
16:01
7.Sējas
16:05
8.Dainas
16:08
4.Viesturi
16:17
3.Grāvendāles pienotava
 
2.Punslavas
16:22
1.Senči
16:25

 

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 4
(Mežmaļi - Vairogi - Pagr. uz Raņķiem - Pagr. uz Jāčūnām - Bērsteles skola - Pilsrundāles skola)

 

Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.
1.Mežmaļi
7:45
2.Vairogi
7:50
3.Raņķi
8:00
4.Jačūnas (Vircavas pag)
8:05
5.Bērsteles skola
8:15
6.izkāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
8:25

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 30.08.2018. 16:09
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk