Skolēnu autobusu kustības grafiks 2018./2019. mācību gadam

Skolēnu autobusu kustības grafiks 2018./2019. mācību gadam - Rundāles novada dome

 

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 1
(Enitēni - Pilsrundāle 1 - Saulaine - Ziedoņi - Pilsrundāles vidusskola - Saulaine - Pilsrundāle 1 - Enitēni) "

 

Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.
P.O.T.C.
1.Enitēni
7:20
 
2.Pilsrundāle 1
7:25
 
3.izkāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē
7:55
 
3.iekāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē
7:57
 
4.Strautiņi
8:00
 
5.Ziedoņi
8:05
 
6.izkāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
8:15
 
6.iekāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
 
16:10
7.izkāpj pie mākslas skolas Svitenē
 
16:23
7.iekāpj pie mākslas skolas Svitenē
 
16:25
8.Konservu cehs
 
16:30
6.izkāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
 
16:43
2.Pilsrundāle 1
16:45
 
3.iekāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē
17:00
 
 2.Pilsrundāle 1
17:20
 
1.Enitēni
17:25
 
6.iekāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
 
18:15
7.izkāpj pie mākslas skolas Svitenē
 
18:27
7.iekāpj pie mākslas skolas Svitenē
 
18:30
9.Veckaupēni
 
18:35
10.Puszābaki
 
18:40
1.Enitēni
 
18:45
 2.Pilsrundāle 1
 
18:50
15.Kokāļi
 
19:00
7.Ziedoņi
 
19:10

 

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 2
(Rundāles novada dome- Veckaupēni- Svitenes skola-Bērstele-Pilsrundāles vidusskola- Pilsrundāles vidusskola-Svitenes skola – Bērsteles skola- Puszābaki - 3. Pagrieziens uz Mūrniekiem - Pilsrundāles vidusskola- Bullēni -Svitenes skola - Bērsteles skola – Vairogs – Viesturi- Saulaine – Rundāles novada dome)

 

Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.
1. Rundāles novada dome
7:35
2.Puszābaki
7:45
3. Pagrieziens uz Mūrniekiem
7:50
4.Veckaupēni
7:55
5.Kapūnas
8:00
6.Tīrumi
8:02
7.Liepārvilki
8:07
8.izkāpa pie Svitenas skolas
8:12
8.iekāpa pie Svitenas skolas
8:14
9.izkāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
8:25
 
 
9.iekāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
14:40
8.Svitenes skola
15:00
8.iekāpj pie Svitenes skolas
15:02
6.Tīrumi
15:06
7.Liepārvilki
15:09
5.Kapūnas
15:17
4.Veckaupēni
15:22
2.Puszābaki
15:27
3. Pagrieziens uz Mūrniekiem
15:32
8.iekāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
16:20
9.izkāpj pie Bērsteles skolas
16:30
9.iekāpj pie Bērsteles skolas
16:32
10.Vairogi
16:40
11.Viesturi
16:50

 

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 3
(Senči - Grāvendāles pienotava - Punslavas - Viesturi - Dainas - Vairogs -Bērsteles skola - Pilsrundāles vidussskola - Pilsrundāles skola - Bērsteles skola - Pagr. uz Pērnaviešiem - Pagr. uz Raņķiem - Pagr. uz Jāčūnām - Vairogs - Širvji – Dainas - Viesturi – Grāvendāles pienotava - Punslavas)

 

Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.
1.Senči
7:40
2.Punslavas
7:45
3.Grāvendāles pienotava
7:47
4.Viesturi
7:50
5.Širvji
7:56
6.Sēļi
7:59
7.Sējas
8:03
8.Dainas
8:06
9.Vairogs
8:12
10.izkāpj Bērsteles skola
8:15
10.iekāpj Bērsteles skola
8:17
11.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas
8:25
11.iekāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
15:30
10.Bērsteles skolas izkāpj
15:42
10.Bērsteles skolas iekāpj
15:42
11.Raņķi
15:47
12.Jačūnas
15:50
9.Vairogs
15:57
5.Širvji
16:01
7.Sējas
16:05
8.Dainas
16:08
4.Viesturi
16:17
3.Grāvendāles pienotava
 
2.Punslavas
16:22
1.Senči
16:25

 

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 4
(Mežmaļi - Vairogi - Pagr. uz Raņķiem - Pagr. uz Jāčūnām - Bērsteles skola - Pilsrundāles skola)

 

Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.
1.Mežmaļi
7:45
2.Vairogi
7:50
3.Raņķi
8:00
4.Jačūnas (Vircavas pag)
8:05
5.Bērsteles skola
8:15
6.izkāpj pie Pilsrundāles vidusskolas
8:25

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 30.08.2018. 16:09
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 1415 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 2627 28 2930

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk