Svitenē notiks jauniešu festivāls "Ko šodien?"

Jau pavisam drīz, 30.aprīlī un 1.maijā, Svitenes pagasta centrā ritēs sarunas, skanēs mūzika un virmos priecīga atmosfēra, jo jauniešu biedrība "Mums pieder pasaule" sadarbībā ar NVO "Inicio", "Laiks jauniešiem", "Vieddoma" un "Jaunatne smaidam" atklās šī gada pirmo festivālu jauniešiem - Ko šodien?. Sociālie procesi ir ļoti svarīgi jaunībā - it īpaši bērniem un pusaudžiem, jo tieši šajā laikā viņi apgūst sociālās lomas. Festivāla mērķis ir sniegt iespēju jauniešiem socializēties, tostarp sekmēt jauniešu brīvā laika pavadīšanu, bet sarunas vīsies ap jauniešu nodarbinātību un uzņēmējdarbību laukos - kas nepieciešams un kā to panākt.


Dalībnieki varēs piedalīties diskusijās, uzklausīt pieredzes un veiksmes stāstus, piedalīties aktīvās un radošās nodarbēs, kas mīsies ar muzikāliem priekšnesumiem. Pirmajā dienā dalībnieki varēs apgūt dīdžeja mākslu, bet vakarpusē kopā muzicēt ar Nilu Īli un Maiju Sējāni Īli; svētdien festivālu noslēgs Bauskas novada talantīgo jauniešu un grupas "Kreisais Krasts" koncerts.


Piedaloties pasākuma darbnīcās, dalībnieki krās punktus uz loterijas taloniņa un katram, noteiktu punktu skaitu sakrājušam dalībniekam, būs iespēja laimēt balvas no festivāla sponsoriem.


Ieeja festivālā tikai reģistrētiem dalībniekiem vai uzrādot biļeti (bezrindas.lv). Aicinām domāt zaļāk - uz festivālu var ierasties ar sabiedrisko transportu, divriteni vai kājām, tieši šī iemesla dēļ festivāla atklāšana notiks sestdien, plkst.13.00., nakšņot varēs savā teltī telšu pilsētiņā. Festivāla noslēgums paredzēts svētdien plkst.14.00 ar lielo "Ko šodien?" draugu kūku, ko organizēs NVO "Visam kronis". Par īpašo nakts trasīti rūpēsies NVO "Inicio" un "Jaunatne smaidam".
Sīkāks festivāla apraksts, programma, karte un cita svarīga informācija būs atrodama https://www.facebook.com/kosodien.fest un https://www.instagram.com/kosodien.fest/.

Festivāls notiks pateicoties Bauskas novada finansiālajam atbalstam, Rundāles apvienības pārvaldei un Svitenes tautas namam, projekta "Kopienā ir SPĒKS" (finansēts no Sabiedrības integrācijas fonda no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem) un projekta "Strelka" finansējumam (finansēts no Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023.gadam).


Reģistrācija festivālam: ŠEIT
Pēc 16.aprīļa reģistrācija tiks pārtraukta, bet varēs iegādāties biļetes bezrindas.lv. Dalībnieku skaits ierobežots.

Programma: ŠEIT

.

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 30.03.2022. 09:33
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk