Tapusi fotogrāmata par Svitenes pagastu

Šogad, no maija līdz septembrim, “Mums pieder pasaule” komandā aktīvi darbojās Deivids Jānis Geršebeks. Ar Jāni satikāmies pateicoties Nodarbinātības valsts aģentūrai, kur Jānis bija piekrita darboties programmā “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība”.

Jānis sešu mēnešu laikā vāca novadpētniecības materiālus, maketēja fotogrāmatu "Svitenes ainavas runā" un papildināja vietni zudusilatvija.lv ar senajām Svitenes pagasta fotogrāfijām.

“Pirmo reizi veidoju fotogrāmatu. Uz jautājumiem “kā, kur un kādā veidā” palīdzēja atbildēt Vita (Reinfelde), bet albuma kopskatu un fotogrāfiju atbilstību izvērtēja arī tētis. Pirmo reizi izvietoju fotogrāfijas zudusilatvija.lv, šajā portālā ir ļoti acīgi skatītāji un uzreiz jau saņēmu komentārus par ieteikumiem un labojumiem. Visinteresantāk bija apbraukāt visu Svitenes pagastu, fotografēt un sarunāties ar cilvēkiem, uzklausīt viņu dzīves stāstus”, tā Deivids Jānis Geršebeks raksturoja savu pieredzi projektā.

Fotogrāmata, kas ir papildināta iepriekšējās grāmatas izdevums, ir izdota, un no novembra ir pieejama Svitenes, Bērsteles, Bauskas, Pilsrundāles, Vecrundāles un Viesturu bibliotēkās.

 

Projekts "Svitenes ainavas runā" tiek īstenots Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Zemgales kultūras programmas 2021 ietvaros ar Zemgales plānošanas reģiona, Valsts kultūrkapitāla fonda un akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži " atbalstu. 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 02.12.2021. 14:41
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk