Tiek iegūtas godalgotas vietas Rundāles novada Ziemas sporta spēlēs 2019

1. martā, Pilsrundāles vidusskolas sporta zālē, norisinājās sadraudzības sacensības Rundāles novada uzņēmumiem, zemnieku saimniecībām un amatieru kolektīviem. Šogad sacensībās piedalījās 7.komandas. Sīvā cīņā tika izspēlētas sešas azartiskas disciplīnas un noskaidroti aktīvākie, precīzākie un veiklākie kolektīvi.

Kopā ar sadraudzības sporta spēļu dalībniekiem tika apbalvota arī sportiskākā ģimene Rundāles novadā. Šogad tā bijusi Mucenieku ģimene, kas kā vienīgie izpildot nolikuma “BALVU PIEŠĶIRŠANA ĢIMENĒM PAR AKTĪVU DALĪBU RUNDĀLES NOVADA SPORTA PASĀKUMOS” noteikumus ir ieguvuši savā īpašumā dāvanu karti Bauskas peldbaseina apmeklējumam sev ērtā laikā.
Lai Mucenieku ģimene ir kā piemērs citām Rundāles novada ģimenēm, par cik apbalvotas tiek pirmās 3 ģimenes, kas izpildījušas nolikuma nosacījumus.
Ar nolikumu var iepazīties šeit.

Pēc sacensībām dalībniekiem un dalībnieku atbalstītājiem bija iespēja jautros deju ritmos nosvinēt panākumus sportā un vienkārši jauki pavadīt vakaru draudzīgā kolektīvā.

Paldies visiem , kas ieradās!

Ziemas sporta spēles 2019 /Foto: I.Tetērina

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 05.03.2019. 11:43
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk