VIDEO un FOTO - Rundāles novada amatierteātru skate

Maija pēdējā sestdienā Pilsrundāles vidusskolā norisinājās Rundāles novada teātru skate „Atved savu ģimeni uz teātri”. Šogad Rundāles novada kolektīvu sniegumu vērtēja žūrijas locekļi – režisors un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jānis Kaijaks, režisore Zigrīda Ezeriņa un Guna Ezermale - horeogrāfe un daudzu dejas, teātra un senās mūzikas uzvedumu veidotāja un konsultante.

Teātra skates laikā žūriju un skatītājus Drāmas terapijas grupa aicināja doties uz Venēciju, lai pabūtu masku karnevāla noskaņās uzvedumā «Pastkarte no Venēcijas». Teātra studijas «Savējie» lielās grupas aktrises veltīja savu uzvedumu – «Mēs uzziedēsim tūlīt» Aspazijai un visas pasaules romantiķiem. Teātra studijas «Savējie» vidējās grupas aktieri stāstīja par dzejnieces Aspazijas bērnību izrādē «Pazaudētā paradīze». Amatierteātris «Stella» izrādīja divas šogad iestudētās izrādes – Volfganga Kolhāzes un Ritas Cimmeres kriminālkomēdiju «Trīs dāmas un arsēns» un izrādi bērniem «Kad zāle bija divreiz» (pēc A.Karlisones dzejoļu motīviem).

Svitenes Tautas nama amatierteātra kolektīvs «Šurumburums» skatē rādīja A.Grīnieces lirisko drāmu «Liepas pie baznīcas». Viesturu pagasta Bērsteles amatierteātris «Ursula» prezentēja šajā sezonā iestudēto viencēlienu «Rakšana», pēc Alda Zalgaucka lugas, par brīnumiem, kas atrisinās problēmas, aizmirstot, ka visi viegli plūktie augļi dod īslaicīgu labumu.

 

Rundāles novada teātru skates rezultāti:

  • Teātra studijas «Savējie» vidējā grupa izrāde «Pazaudētā paradīze» (Režisore Lilita Lauskiniece) – I pakāpe
  • Amatierteātris «Stella» izrāde «Kad zāle bija divreiz» (Režisore Lilita Lauskiniece) – I pakāpe
  • Amatierteātris «Stella» izrāde – «Trīs dāmas un arsēns» (Režisore Lilita Lauskiniece) – II pakāpe
  • Svitenes amatierteātra «Šurumburums» izrāde A.Grīniece «Liepas pie baznīcas» (Režisore Ilga Vaičūne) – II pakāpe
  • Bērsteles amatierteātris «Ursula» izrāde A.Zalgauckis «Rakšana» (Režisore Sarmīte Rutka) – III pakāpe

 

Foto /Ivars Bogdanovs, laikraksts "Bauskas Dzīve", un Lilita Lauskiniece/

 

Video


  

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 08.06.2015. 10:31
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk