Rundāles novadā pieejami jauni bezmaksas WIFI punkti

No maija Rundāles novada iedzīvotājiem un viesiem pieejams bezmaksas bezvadu interneta (WiFi) pieslēgums 12 publiskās vietās. Lai pieslēgtos bezmaksas internetam publiskās piekļuves vietās, lietotājam jāizvēlas WiFi tīkls ar nosaukumu WiFi4EU.

Astoņi no tiem ir āra piekļuves punkti (Multifunkcionālā centra Pilsrundālē amfiteātris, Svitenes Saieta nams un multifunkcionālā sporta arēna Svitenē, ieeja pie Sociālā centra Saulainē, 2 punkti Pilsrundāles vidusskolas teritorijā, Mežotnes baznīca un autobusu stāvlaukums pie Rundāles pils). Četri punkti nodrošinās bezvadu internetu iekštelpās (divi Pilsrundāles vidusskolā, Saulaines pakalpojumu pieņemšanas punktā PII “Mārpuķīte” telpās un Viesturu kultūras centra pirmajā stāvā).

Bezvadu interneta piekļuves punkti izveidoti Eiropas Komisijas iniciatīvas WiFi4EU ietvaros. WiFi iekārtu iegādei un bezvadu interneta piekļuves punktu ierīkošanai piešķirts Eiropas Komisijas finansējums 15 000 eiro apjomā. Bezvadu interneta punktu ierīkošanu nodrošināja SIA OSS Networks. Ātru un stabilu interneta pieslēgumu WiFi punktos nodrošina SIA LinkIT.

Pieslēgumu skaits bezmaksas tīklam nav ierobežots, un nodrošinātais interneta ātrums (vismaz 30 Mbit/s) ir pietiekams ātrai datu pārraidei un failu apmaiņai.

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 18.05.2021. 11:26
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk