Aktualitātes

Rundāles novada pašvaldība trīs gadu garumā īstenos veselības veicināšanas pasākumus - Rundāles novada dome
Rundāles novada pašvaldība trīs gadu garumā īstenos veselības veicināšanas pasākumus
Vēršot iedzīvotāju uzmanību uz veselīgu paradumu nozīmi ikdienā, Rundāles novada dome ieviesīs projektu “Pasākumi Rundāles novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei”. Projekta ietvaros līdz 2019.gada beigām, izmantojot Eiropas Sociāla fonda (ESF) un valsts budžeta piešķirtos līdzekļus, plānots apjomīgs aktivitāšu komplekss, lai sekmētu visu vecuma grupu iedzīvotāju informētību, attieksmju un veselīgu paradumu veidošanos par veselīgu uzturu, pietiekamu fizisko aktivitāšu daudzumu, atkarību izraisošo vielu nodarīto kaitējumu un garīgās veselības nozīmi. Vairums publisko pasākumu tiks vērsti uz ģimenēm.
Lasīt vairāk
Līdz Latvijas valsts simtgadei aicina saskaitīt Latvijas dižkokus - Rundāles novada dome
Līdz Latvijas valsts simtgadei aicina saskaitīt Latvijas dižkokus
Latvijā jau šobrīd ir saskaitīti vairāk nekā 8000 dižkoki, taču speciālisti lēš, ka tā ir vien ceturtā daļa no visiem Latvijas dižkokiem. Tādēļ, gatavojoties Latvijas valsts simtgadei, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs un Dabas aizsardzības pārvalde uzsāk iniciatīvu „LV100 Dižošanās”. Tās ietvaros ikvienu aicina doties dabā un atrast vēl neapzinātos dižkokus, kā arī ar īpaša testa palīdzību noskaidrot savai personībai visatbilstošāko dižkoku.
Lasīt vairāk
Aicina pieteikt Latvijas ainavu dārgumus - Rundāles novada dome
Aicina pieteikt Latvijas ainavu dārgumus
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras ministrija un Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties kopīgas dāvanas gatavošanā Latvijai, līdz 2017. gada 15. jūlijam piesakot ainavu dārgumu. Kopdarba rezultātā 2018. gadā tiks izveidota elektroniska Latvijas ainavu dārgumu krātuve "Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt", kurā būs iekļautas sabiedrības vērtējumā nozīmīgas ainavas ar īpašu vēstījumu par Latvijas dabu un vēsturi, kas jāsaglabā nākamajām paaudzēm.
Lasīt vairāk
1.jūlijā Dārza svētki Rundāles pilī - Rundāles novada dome
1.jūlijā Dārza svētki Rundāles pilī
2017. gada 1. jūlijā Rundāles pils dārzā tiks atzīmēti ikgadējie Dārza svētki. Kā jau pēdējos gados ierasts, Dārza svētki tiek rīkoti jūlija pirmajā sestdienā, kas ir skaistākais rožu ziedēšanas laiks.
Lasīt vairāk
Konkursa darbos stāsta par stiprām novada dzimtām - Rundāles novada dome
Konkursa darbos stāsta par stiprām novada dzimtām
„Ir jauki, ka ir dzimusi šāda brīnišķīga un skaista ideja, dziļa gan savā būtībā un izpausmē, gan piederības sajūtas veicināšanā,” radošo darbu konkursa „Manas zemes ozolu stāsti” noslēguma pasākumā 30.maijā Pilsrundāles vidusskolā pauda vērtēšanas komisijas pārstāve, novada domes speciāliste izglītības un IT jomā Zinaida Sparāne.
Lasīt vairāk
Bērnu radītais darbs starptautiskā konkursā iegūst 1.vietu - Rundāles novada dome
Bērnu radītais darbs starptautiskā konkursā iegūst 1.vietu
Rundāles novada speciālās pirmsskolas izglītības iestādes “Saulespuķe” “Ķiparu” grupas darbs ir ieguvis 1. vietu un galveno balvu 2000 dolārus UNESCO rīkotajā starptautiskajā konkursā, kura mērķis bija veicināt bērnu un jauniešu izpratni par bēgļu tiesībām un savstarpējo cieņu.
Lasīt vairāk
Sākusies pēdējā uzņemšana bezmaksas mācībām Jauniešu garantijā - Rundāles novada dome
Sākusies pēdējā uzņemšana bezmaksas mācībām Jauniešu garantijā
Pēdējo reizi 27 profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā var pieteikties bezmaksas mācībām Jauniešu garantijas izglītības programmās. Jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri nestrādā un nemācās, bez maksas var iegūt kādu no 34 darba tirgū pieprasītām profesijām viena gada laikā, mācību laikā saņemot dažāda veida atbalstu.
Lasīt vairāk
Foto: Pilsrundāles ciemā atklāj jaunu atpūtas vietu bērniem - Rundāles novada dome
Foto: Pilsrundāles ciemā atklāj jaunu atpūtas vietu bērniem
Bērnu smiekliem un jautrām čalām skanot, krāsainiem baloniem rotāts, šodien, 15.jūnijā, Pilsrundāles otrajā ciemā atklāts jaunais bērnu atpūtas laukums, ko izveidojuši paši vietējie iedzīvotāji. To nepamanīt nav iespējams. Nelielo zemes gabalu iepretim daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām nu rotā jauna rāpšanās siena, šūpoles un slidkalniņš, krāsains riepu kalns un batuts.
Lasīt vairāk
LIAA Bauskas Biznesa inkubators aicina uz
LIAA Bauskas Biznesa inkubators aicina uz "Efektīvas pārdošanas meistarklasi"
29. jūnijā plkst.17.00 LIAA Bauskas biznesa inkubatora telpās Katoļu ielā 3 notiks seminārs, kura dalībniekus lektore iepazīstinās ar konkrētiem piemēriem, kā izveidot mērogojamu pārdošanas sistēmu, B2B un B2C kanālu plusiem un mīnusiem, kā izmantot datus lēmumu pieņemšanā, un iepazīstinās ar tehnoloģiskā laikmeta sniegtajām jaunajām iespējām digitālai klientu piesaistei.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 28.08.2013. 17:04
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 2425
26 27 28 29 30

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas