Aktualitātes

VIDEO: Arheologi meklē seno zemgaļu ostu - Rundāles novada dome
VIDEO: Arheologi meklē seno zemgaļu ostu
Pēc gandrīz četrdesmit septiņu gadu pārtraukuma Mežotnes pilskalna pakājē rosās arheologi, kuri veic izpētes darbus senās ostas teritorijā. Mežotnes arheoloģiskajā kompleksā no deviņpadsmitā līdz divdesmit pirmajam gadsimtam arheoloģiskie izrakumi esot notikuši tikai četras reizes, bet iespējamā zemgaļu osta līdz šim neesot pētīta. Turpina TV Spektrs.
Lasīt vairāk
Teniss un volejbols – nedēļas nogalēs - Rundāles novada dome
Teniss un volejbols – nedēļas nogalēs
Rundāles novada Sporta nodaļa ir izstrādājusi jaunā multifunkcionālā sporta laukuma Svitenē izmantošanas grafiku. Tīkls tenisa un volejbola spēlēm tiks uzlikts sestdienās un svētdienās, darba dienās laukumā būs iespējams spēlēt futbolu, basketbolu un florbolu, informē Sporta nodaļas vadītāja Ieva Kirkila.
Lasīt vairāk
Aicina uz tenisa turnīru - Rundāles novada dome
Aicina uz tenisa turnīru
12.augustā Pilsrundāles vidusskolas sporta laukumā Rundāles novada tenisa spēles entuziasti aicināti pārbaudīt spēkus turnīrā. Sacensības ir priekšsacīkstes pirms Rundāles un Bauskas novadu apvienotā fināla, kurš notiks 19. augustā. Finālā spēlēs abu turnīru pirmo četru vietu ieguvēji.
Lasīt vairāk
Nedēļas nogalē izpostīti Sudmalu kapi - Rundāles novada dome
Nedēļas nogalē izpostīti Sudmalu kapi
Šajā nedēļas nogalē no 28. līdz 30.jūlijam nezināmas personas ir izpostījušas vairākas kapu kopas Sudmalu kapsētā Pilsrundālē – ir izrauti koka krusti, kuri vēlāk izmētāti pa citām kapu kopām, saliekts metāla krusts, kā arī apgāztas un izmētātas puķu vāzes.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 28.08.2013. 17:04
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
123 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 1516 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas