Bibliotēkas

Pilsrundāles bibliotēka
Pilsrundāles bibliotēka aktīvi darbojas UNESCO LNK bibliotēku tīklā "Stāstu laiks", organizē stāstnieku festivālus. Par bibliotēkas aktivitātēm vairāk iespējams iegūt informāciju www.draugiem.lv izveidotajā lapā kā arī Pilsrundāles bibliotēkas blogā.
Lasīt vairāk
Bērsteles bibliotēka
Bērsteles bibliotēka ir dibināta 1945.gadā. Bibliotēka aktīvi sadarbojas ar pensionāru biedrību un Bērsteles skola, organizējot dažādus tematiskus pasākumus. Par bibliotēkas aktualitātēm iespējams uzzināt Rundāles novada bibliotēku blogā.
Lasīt vairāk
Svitenes bibliotēka
Svitenes bibliotēka dibināta 1950.gadā. 2013.gadā Svitenes bibliotēka iesaistījās Latvijas Lietuvas sadarbības projektā "Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana". Par bibliotēkas aktualitātēm iespējams uzzināt Rundāles novada bibliotēku blogā.
Lasīt vairāk
Vecrundāles bibliotēka
Vecrundāles bibliotēka uzsākusi darboties 1950.gadā. Bibliotēka piedalās UNESCO Pasaules mantojuma izzināšanā - akcijā "Pasaule t@vā bibliotēkā", turpinot pasaules bibliotēku kampaņu, kuras mērķis ir izcelt bibliotēkas vērtību mūsdienu sabiedrībā. Par bibliotēkas aktualitātēm iespējams uzzināt Rundāles novada bibliotēku blogā.
Lasīt vairāk
Viesturu bibliotēka
Viesturu bibliotēkas pakalpojumi - datoru ar interneta pieslēgumu un bezvadu interneta izmantošana, grāmatu un periodikas izsniegšana,dažādu dokumentu kopēšana, skanēšana un izdrukāšana. Par bibliotēkas aktualitātēm iespējams uzzināt Rundāles novada bibliotēku blogā.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 08.11.2013. 08:37
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk