E-pakalpojumi

 LAT_LIT logo_1.jpg

E-pakalpojumi

1.„Priekšlikumu iesniegšana Rundāles novada pašvaldības attīstības nodrošināšanai” – jaunais E-pakalpojums ļauj iesaistīties novada attīstības procesos, iesniedzot savas idejas nostādītā mērķa sasniegšanai vai atbalstot citu iedzīvotāju iesniegtās idejas. Jums ir iespēja norādīt kartē vietu, uz kuru iesniegtā ideja attiecas.

E-pakalpojums pieejams sadaļā E-pakalpojumi/Novada attīstībai 

2. „Informācijas un ierosinājumu iesniegšana par Rundāles novada pašvaldības teritorijas labiekārtošanu” – jaunais E-pakalpojums ļauj norādīt vietu kartē, kur nepieciešami vides un teritorijas labiekārtošana, lai veicinātu novada attīstību. Pēc Jūsu ieteikuma saņemšanas, tiks nosūtīts rakstisks skaidrojums.

E-pakalpojums pieejams sadaļā E-pakalpojumi/Teritorijas labiekārtošana

Lai pievienotu komentāru vai izteiktu viedokli jebkurā no rīkiem, jums sistēmā jāreģistrējas ar savu e-pasta adresi vai sistēmā jāienāk ar Facebook profilu.

3. "Pašvaldības nomas objekti" - autorizētiem lietotājiem ir pieejams Rundāles pašvaldības īpašumā un valdījumā esošo nomas objektu saraksts, kurā iespējams aplūkot datus par brīvajiem nomas objektiem un nomā esošiem nomas objektiem. Lai aplūkotu nomas objektu sarakstu Jums būs nepieciešams autorizēties izmantojot internetbanku starpniecību:

Autorizējies šeit

4. "Pieteikšanās nomas objektiem" - autorizētiem lietotājiem ir iespēja elektroniski iesniegt pieteikumus par Rundāles novada pašvaldības īpašumā un valdījumā esošo nekustamā īpašuma objektu nomu. Iespēja pārlūkot savu iesniegto pieteikumu sarakstu, apskatīt iesniegto pieteikumu statusu, kā arī anulēt savus iesniegtos pieteikumus.
Lai aplūkotu nomas objektu sarakstu Jums būs nepieciešams autorizēties izmantojot internetbanku starpniecību:

Autorizējies šeit

5. "Mani nomas līgumi, rēķini, maksājumi" - autorizētiem lietotājiem ir iespēja aplūkot savus nomas līgumu datus, nomas maksas rēķinu datus, no e-pakalpojuma veikto maksājumu datus un nomnieka konta stāvokli. Lietotājam e-pakalpojuma ietvaros ir iespēja veikt rēķinu apmaksu, izmantojot internetbanku. Lai aplūkotu nomas objektu sarakstu Jums būs nepieciešams autorizēties izmantojot internetbanku starpniecību.

Autorizējies šeit

6. "Rēķini un skaitītāji" - Iesniedz skaitītāju rādījumus bez maksas! Apskati līgumus un rēķinus, kā arī apmaksā neapmaksātos rēķinus! Lai izmantotu šo pakalpojumu, Jums nepieciešams autorizēties.

Autorizējies šeitE-pakalpojumi ieviesti Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam projekta „Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana” (Nr. LLIV- 253) ietvaros.


 
 

 

Lapa atjaunota: 03.09.2015. 16:07
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 1415 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 2930

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk