E-pakalpojumi

 LAT_LIT logo_1.jpg

E-pakalpojumi

1. "Priekšlikumu iesniegšana Rundāles novada pašvaldības attīstības nodrošināšanai" - Jaunais E-pakalpojums ļauj iesaistīties novada attīstības procesos, iesniedzot savas idejas nostādītā mērķa sasniegšani vai atbalstot  citu iedzīvotāju iesniegtās idejas. Pašvaldībā pastāvīgi notiek darbs pie daudziem uzlabojumiem novadā, ar mērķi radīt uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi un paaugstināt iedzīvotāju dzīves kvalitātes.

E-pakalpojums pieejams sadaļā E-pakalpojumi/Novada attīstībai

Atbildes uz iesniegtajiem priekšlikumiem

2."Informācijas un ierosinājumu iesniegšana par Rundāles novada pašvaldības teritorijas labiekārtošanu" - Šajā sadaļā varat minēt vietas, kur nepieciešami vides un teritorijas labiekārtošana, lai veicinātu novada attīstību. 

E-pakalpojums pieejams sadaļā E-pakalpojumi/Teritorijas labiekārtošana

Atbildes uz iesniegto informāciju un ierosinājumiem teritorijas labiekārtošanā

3. "Pašvaldības nomas objekti" - autorizētiem lietotājiem ir pieejams Rundāles pašvaldības īpašumā un valdījumā esošo nomas objektu saraksts, kurā iespējams aplūkot datus par brīvajiem nomas objektiem un nomā esošiem nomas objektiem. Lai aplūkotu nomas objektu sarakstu Jums būs nepieciešams autorizēties izmantojot internetbanku starpniecību:

Autorizējies šeit

4. "Pieteikšanās nomas objektiem" - autorizētiem lietotājiem ir iespēja elektroniski iesniegt pieteikumus par Rundāles novada pašvaldības īpašumā un valdījumā esošo nekustamā īpašuma objektu nomu. Iespēja pārlūkot savu iesniegto pieteikumu sarakstu, apskatīt iesniegto pieteikumu statusu, kā arī anulēt savus iesniegtos pieteikumus.
Lai aplūkotu nomas objektu sarakstu Jums būs nepieciešams autorizēties izmantojot internetbanku starpniecību:

Autorizējies šeit

5. "Mani nomas līgumi, rēķini, maksājumi" - autorizētiem lietotājiem ir iespēja aplūkot savus nomas līgumu datus, nomas maksas rēķinu datus, no e-pakalpojuma veikto maksājumu datus un nomnieka konta stāvokli. Lietotājam e-pakalpojuma ietvaros ir iespēja veikt rēķinu apmaksu, izmantojot internetbanku. Lai aplūkotu nomas objektu sarakstu Jums būs nepieciešams autorizēties izmantojot internetbanku starpniecību.

Autorizējies šeit

6. "Rēķini un skaitītāji" - Iesniedz skaitītāju rādījumus bez maksas! Apskati līgumus un rēķinus, kā arī apmaksā neapmaksātos rēķinus! Lai izmantotu šo pakalpojumu, Jums nepieciešams autorizēties.

Autorizējies šeitE-pakalpojumi ieviesti Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam projekta „Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana” (Nr. LLIV- 253) ietvaros.


 
 

 

Lapa atjaunota: 23.10.2018. 09:18
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk