Iepazīsti kaimiņus Zemgalē

Jau ceturto gadu Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā organizē kopīgu tūrisma akciju “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas - Lietuvas pierobežas reģionā, veidojot kopīgu tūrisma maršrutu un popularizējot tūrisma apskates objektus un uzņēmumus.
Šogad akcija norisināsies no 1.jūnija līdz 30. septembrim. Akcijā aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan kopā ar savu ģimeni, gan draugiem! Visi objekti pieejami brīvā dabā jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas.  Lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem (jāuztaisa selfijs). Zīmogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt Bauskas, Vecumnieku,  Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam! Tie, kuriem patīk tehnoloģijas, lejuplādējot  mobilo aplikāciju – Kaimini Zemgale, savu selfiju varēs uzlādēt turpat pie objekta, vai arī vēlāk, kad pieejams internets. Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros vai lejupielādējot tās mobilajā aplikācijā līdz  5.oktobrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām: 4 velosipēdiem un 4 elektriskajiem skrejriteņiem, kā arī 8 vietējo uzņēmēju dāvanu kartēm.
 
Lai veicinātu akcijas atpazīstamību, tūrisma nozares profesionāļi jau izveidojuši īsu amatiervideo, bet jūnijā būs pieejams profesionāls reklāmas video par to, kā piedalīties akcijā, kuri objekti jāapmeklē un kādas izskatās galvenās balvas. Akcijas brošūras – kartes iepriekšminētajos tūrisma informācijas centros būs pieejamas no 1.jūnija, bet, lai simboliski dotu startu akcijai, projekta darba grupa maija beigās tiksies preses konferencē pie Latvijas - Lietuvas robežas.

 
Inese Turkupole-Zilpure, Bauskas Tūrisma informācijas centra un projekta vadītāja
63923797, inese.turkupole.zilpure@bauska.lv
Projekta Facebok konts : https://www.facebook.com/kaiminizemgale
Projekta mājas lapa:  https://sites.google.com/view/kaiminizemgale/akcija-akcijo
Maršrutu sagatavoja: Bauskas TIC, izmantojot partneru ieniegto informāciju un foto materiālu.    


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lapa atjaunota: 21.02.2022. 12:05
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk