Fokusa grupas diskusija uzņēmējiem

23.01.2020

 

Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 projekta “Ainava kā resurss: atbalsts jauniem pakalpojumiem un tūrismam Rundālē, Raunā, Ropšā (RUNRARO, projekta Nr. LV-RU-052) ietvaros tiek organizēta otrā tikšanās uzņēmējiem, šoreiz– fokusgrupas diskusija. Pēc aizvadītā biznesa foruma Rundālē, šoreiz visu trīs sadarbības partneru uzņēmēji ir aicināti uz Raunu, no 23.-24. janvārim.

Diskusijas Darba kārtība >>

Pasākuma mērķis ir pieredzes apmaiņa starp pašvaldībām un vietējiem uzņēmējiem pārrobežu kontekstā, savstarpējās sadarbības veicināšana, lai uzlabotu tūrisma piedāvājumu; jauna, unikāla, konkurētspējīga tūrisma piedāvājuma - vienota tūrisma pasākumu piedāvājuma izveidošana.

Šajās dienās, turpinot pirmā biznesa foruma iesākto, tikts likts akcents uz uzņēmēju savstarpējo pieredzes apmaiņu praksē, būs iespēja ciemoties vairākos uzņēmumos, lekcijā apskatīs kā nauda seko idejai un kas vajadzīgs lai idejai sekotu realizācija, darba grupās strādās pie projekta pasākumu realizācijas plāna, bet vakars tiks aizvadīts neformāla gaisotnē, kur ar neformālās izglītības instrumentiem veidosim ideju biržu, strādāsim ar kritisko un radošo domāšanu, veicināsim savstarpējo izpratni un spēju pielāgoties dažādību ielenkumā.

Uzņēmēju pieteikšanās un papildus informācija rakstot: ieva.pletiena@gmail.com vai zvanot: tel. +371 28728377

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.gadam finansiāli atbalsta vienotas pārrobežu attīstības aktivitātes ar mērķi uzlabot reģionu konkurētspēju, izmantojot to potenciālu un atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu.

Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Raunas novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.

Vairāk par projektu >>>

 

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 15.01.2020. 10:33
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk