Ģimenes diena - noķersim laiku pabūt kopā!

12.05.2018 11:00 Pilsrundāles vidusskolas sporta laukums

Aicinām Rundāles novada ģimenes piedalīties draudzīgā kopā būšanas pasākumā un aktīvi pavadīt brīvdienu kopā ar bērniem!

Pasākumā:
Ģimeniska iesildīšanās trenera vadībā

Lielā draudzības bumba
Aktivitātē piedalās visa ģimene, sadaloties komandās pa 2 dalībniekiem. Komandai starp mugurām ievietota lielā bumba un uz laiku jāveic trase. Ieskaitīts tiek ātrākais rezultāts ģimenē.

Tiešais trāpījums
Aktivitātē piedalās visa ģimene. Pildbumbu ripināšana mērķī un punktu vākšana, atbilstoši sasniegtajam mērķim. Uzvar ģimene ar lielāko punktu skaitu.

Ūdens pavēlnieki
Aktivitātē piedalās 2 pārstāvji no ģimenes. Dalībniekiem galvā tiks uzvilkta zeķe, kuras galā tiks ievietota tenisa bumbiņa. Uzdevums pēc starta signāla nogāzt trases veidā izvietotās 0.5L ūdens pudelītes. Abu dalībnieku laiks tiek summēts. Uzvar ģimene ar mazāko laiku.

Ģimenē ir spēks
Aktivitātē piedalās visa ģimene. Tiks iedots trauks ar bumbiņu iekšā. Trauks tiks apsiets ar striķiem un katram ģimenes dalībniekam rokā striķa gals. Pēc starta signāla visiem sadarbojoties un nenometot trauku uz zemes ir bumbiņa jāiemet spainī. Uzvar komanda ar mazāko laiku.

Radošās darbnīcas
Kopīga radoša darbošanās lieliem un maziem pasākuma dalībniekiem ar zīmēšanu, līmēšanu un citām aktivitātēm par veselīgu dzīvesveidu!

Visa pasākuma gaitā tiek vērtēts kopīgais savākto punktu skaits, par ko noslēgumā būs balvas!

Pieteikšanās pie Sporta nodaļas vadītājas Ievas Kirkilas, zvanot pa tālruni 26553747.

Ģimenes dienas pasākuma nolikumu skatīt šeit.

UZZIŅAI                                                                                                                                                                 
Aktivitātes tiek organizētas projekta “Pasākumi Rundāles novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds (kopējais projekta finansējums EUR 46 659.00). Īstenošanas laiks 36 mēneši. Projekta mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni par veselības veicināšanas pasākumiem ikdienā.
Projekta ietvaros līdz 2019.gada beigām plānots apjomīgs aktivitāšu komplekss, lai sekmētu visu vecuma grupu iedzīvotāju informētību, attieksmju un veselīgu paradumu veidošanos par veselīgu uzturu, pietiekamu fizisko aktivitāšu daudzumu, atkarību izraisošo vielu nodarīto kaitējumu un garīgās veselības nozīmi. Vairums publiskie pasākumi vērsti tieši uz ģimenēm, dodot iespēju pavadīt laiku kopā lietderīgi, fiziski aktīvi, vienlaicīgi arī pilnveidojot zināšanas un izpratni par veselīgu dzīvesveidu.

 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 09.05.2018. 10:38
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk