Realizētie projekti

Viesturu kultūras centra ēkas energoefektivitātes paaugstināšana
Projekta mērķis ir samazināt primāro enerģijas patēriņu Viesturu kultūras centra ēkā, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un izdevumu samazināšanu par siltumapgādi, veicot ieguldījumus atbilstoši Rundāles novada Investīciju plāna 2016.-2018.gadam noteiktajām prioritātēm. Projekta iesniedzējs Rundāles novada pašvaldība.
Lasīt vairāk
Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem
Iesaistīt Lielupei piegulošās pašvaldības un privātās personas (fiziskas un juridiskas) upes atveseļošanas pasākumos – attīstot ūdens tūrisma pakalpojumu infrastruktūru, tādējādi veicinot upes izmantošanu, ūdens aerāciju un upes atveseļošanos, trīs lauku partnerības - “Lauku partnerība “Lielupe”, biedrība “Pierīgas partnerība”, un “Bauskas rajona lauku partnerība” vienojušās kopēja projekta īstenošanā.
Lasīt vairāk
TWINNING=WINNING
2018.gada 31.maijā – 3.jūnijā Rundāles novadā tiks īstenots starptautisks projekts, kurā līdz ar Rundāles novada pašvaldību piedalīsies Pakrojas pašvaldība no Lietuvas, Põhja-Pärnumaapašvaldība no Igaunijas un Uggiate Trevano pašvaldība no Itālijas. Šogad projekta aktivitātēm pievienosies arī Svisločas pašvaldība (Baltkrievija), Hajnuwka un Wiązowna (Polija). Savu dalību sadraudzības projekta aktivitātēs apstiprinājušas arī sadraudzības biedrību delegācijas no Adelsdorfas (Vācija) un Ruaudin (Francija).
Lasīt vairāk
Starptautiskās konkurētspējas veicināšana
Rundāles novada dome 2016.gada 11.oktobrī ir noslēgusi līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (līguma Nr.SKV-L-2016/845).
Lasīt vairāk
Āra trenažieru uzstādīšana Rundāles novada ciemos
Lai nodrošinātu sporta aktivitātes un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, iesaistot pēc iespējas vairāk dažāda vecuma un dzimuma novada iedzīvotājus, projekta ietvaros tiks uzstādīti āra trenažieri piecos Rundāles novada ciemos - Bērstelē, Pilsrundālē, Saulainē, Svitenē un Viesturos.
Lasīt vairāk
Atklātas daudzfunkcionālas sporta arēnas būvniecība Svitenē
Rundāles novada dome ar Eiropas lauksaimniecības fonda attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija)” apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzfinansēto projektu Nr. 16-06-AL07-A019.2201-000004 izbūvēs atklātu daudzfunkcionālu sporta arēnu Svitenē.
Lasīt vairāk
„Mēs esam TE.LV!”
Projekta mērķis: Veicināt Rundāles novada jauniešu piederības sajūtu savai valstij un novadam, stiprināt paaudžu saiknes, kā arī veicināt vispusīgu personības attīstību, organizējot neformālās mācīšanās aktivitātes un īstenojot Rundāles novada Jauniešu centra pasākumus, sadarbībā ar Rundāles novada jauniešu nevalstiskajām organizācijām.
Lasīt vairāk
Laipni lūgts manā pusē („Welcome to MySide”)
Laika posmā no 2015.gada 1.septembra līdz 2016.gada 1.martam Rundāles novada dome sadarbībā ar Angiari pašvaldību Itālijā īstenoja jauniešu apmaiņas projektu „Welcome to MySide” („Laipni lūgts manā pusē”) „ERASMUS +: Jaunatne darbībā” programmas ietvaros. Projekts ietvaros 2016.gada sākumā divdesmit Angiari pašvaldības jaunieši viesojās Rundālē. Apmaiņas vizīte ilga sešas dienas un tās ietvaros Angiari pašvaldības jaunieši kopā ar Rundāles novada jauniešiem neformālā gaisotnē izzināja Latvijas un Itālijas kultūru, tradīcijas, stereotipus, iesaistīšanās iespējas un ieguvumus sabiedriskās un politiskās norisēs, kā arī pievērsās citiem jauniešiem svarīgiem jautājumiem.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 11.10.2013. 03:20
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk