Aicinām pieteikties dalībai konkursā "Rundāles novada Sakoptākā sēta 2012"

Rundāles novada dome atgādina novada iedzīvotājiem un nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem, ka no 2012. gada 1.jūlija līdz 30.septembrim Rundāles novada teritorijā, tāpat kā iepriekšējā gadā, norisināsies konkurss „Rundāles novada Sakoptākā sēta”.

Saskaņā ar 2010.gada 29.aprīlī apstiprināto nolikumu, konkursā tiks vērtētas Rundāles novada lauku saimniecības, lauku sētas, ģimenes mājas, daudzdzīvokļu mājas, tirdzniecības un servisa uzņēmumi, kā arī mazdārziņi.

Laipni aicinām iedzīvotājus, uzņēmējus un īpašumu apsaimniekotājus pieteikties dalībai konkursā personīgi, iesniedzot rakstisku pieteikumu, piezvanot pa tālruni vai sūtot pieteikumu uz e-pastu:

Rundāles novada domes adrese: „Pilsrundāle 1”, Rundāles pag., Rundāles nov., LV-3921, kontaktpersona: tehniskā sekretāre Inese Skujiņa, tālrunis 63962298, mob.tālr. 26349298, e-pasta adrese: dome@rundale.lv.

Svitenes pagasta pārvaldes adrese: „Svitenes pagastmāja”, Svitenes pag., Rundāles nov., LV-3917, kontaktpersona: lietvede-kasiere Sandra Smilga, tālrunis 63926332, mob.tālr. 27234217, e-pasta adrese: svitene@rundale.lv.

Viesturu pagasta pārvaldes adrese: „Bērstele”, Viesturu pag., Svitenes nov., LV-3917,
kontaktpersona: lietvede – kasiere Zaiga Ārente, tālrunis 63962126, mob.tālr. 27234218,
e-pasta adrese: viesturi@rundale.lv.

Dalībai konkursā novada sētas var pieteikt arī citas personas: kaimiņi, nevalstiskās organizācijas, novada pagastu pārvalžu vadītāji, darbinieki un deputāti.

Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks svinīgajā pasākumā, kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai.

Konkursa uzvarētājus apbalvos ar domes atzinības rakstu un domes noteiktu balvu, aktīvākajiem dalībniekiem tiks organizēts tematiskais labas pieredzes brauciens. Brauciena konkrēto laiku un mērķi noteiks konkursa vērtēšanas komisijas sēdē un publiskos iepriekš, lai konkursa dalībnieki varētu saplānot savu laiku.

Ar informāciju par konkursa nolikumu var iepazīties Rundāles novada domes mājas lapā www.rundale.lv, uz sludinājumu dēļiem Rundāles novada domē Pilsrundālē, Svitenes pagasta pārvaldē, Viesturu pagasta pārvaldē, Saulaines pakalpojumu punktā, Viesturu kultūras centrā, kā arī zvanot pa iepriekš minētajiem tālruņiem.

Inta Klīve,
Attīstības nodaļas vadītāja


 

 

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 25.06.2012. 15:48
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk