Sabiedriskais transports

Skatīt autobusu sarakstu šeit...

 

Skolēnu autobusu kustības grafiks 2016./2017. mācību gadam

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 1
(Enitēni - Rundāles novada dome –Grāvīši - Sarmas - Saulaine - Ziedoņi - Pilsrundāles vidusskola - Saulaine - Sarmas - Rundāles novada dome - Enitēni) 
 autobusu pieturas "Enitēni" V 1002 Rundāles pagasts
MB SPRINTER 516  v/n HO8030
               
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P. P.O.T.C.  
1.Enitēni 7:20    
2.Rundāles novada dome 7:25    
3.Grāvīši 7:35    
4.Sarmas 7:45    
5.izkāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē 7:55    
5.iekāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē 7:57    
6.Strautiņi 8:00    
7.Ziedoņi 8:05    
8.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas 8:15    
8.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   16:10  
9.izkāpj pie mākslas skolas Svitenē   16:23  
10.iekāpj pie Svitenes skolas   16:25  
11.Konservu cehs   16:30  
8.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   16:43  
2.Domes stāvlaukums 16:45    
5.iekāpj pie PII "Mārpuķīte" Saulainē 17:00    
4.Sarmas 17:10    
3.Grāvīši 17:15    
 2.Rundāles novada dome 17:20    
1.Enitēni 17:25    
8.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   18:15  
9.izkāpj pie mākslas skolas Svitenē   18:27  
9.iekāpj pie mākslas skolas Svitenē   18:30  
12.Veckaupēni   18:35  
13.Puszābaki   18:40  
1.Enitēni   18:45  
 2.Rundāles novada dome   18:50  
14.Atvari   18:55  
15.Kokāļi   19:00  
7.Ziedoņi   19:10  
       

 


Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 2
(Rundāles novada dome- Veckaupēni- Svitenes skola-Bērstele-Pilsrundāles vidusskola- Pilsrundāles vidusskola-Svitenes skola – Bērsteles skola- Puszābaki - Pilsrundāles vidusskola- Bullēni -Svitenes skola -  Bērsteles skola – Vairogs – Viesturi- Saulaine – Rundāles novada dome)
Rundāles novada dome
MB INTOURO E v/n HN7377 
 
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums
Autobusa atiešanas laiks  
1. Rundāles novada dome 7:35    
2.Puszābaki 7:45    
3.Veckaupēni 7:50    
4.Kapūnas 7:55    
5.Tīrumi 7:57    
6.Liepārvilki 8:00    
7.izkāpa pie Svitenas skolas 8:05    
7.iekāpa pie Svitenas skolas 8:07    
8.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas 8:15    
       
8.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas 14:40    
7.Svitenes skola 15:00    
7.iekāpj pie Svitenes skolas 15:02    
5.Tīrumi 15:06    
6.Liepārvilki 15:09    
4.Kapūnas 15:17    
3.Veckaupēni 15:22    
2.Puszābaki 15:27    
8.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas 16:20    
9.izkāpj  pie Bērsteles skolas 16:30    
9.iekāpj  pie Bērsteles skolas 16:32    
10.Vairogi 16:40    
11.Viesturi 16:50    

 


Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 3
(Senči - Punslavas -  Viesturi - Dainas - Vairogs -Bērsteles skola -  Pilsrundāles vidussskola - Pilsrundāles skola - Bērsteles skola  - Pagr. uz Pērnaviešiem  - Pagr. uz Raņķiem - Pagr. uz Jāčūnām - Vairogs - Širvji – Dainas - Viesturi – Punslavas) 
"Senči", Rundāles pagasts
 
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums Braukšanas laiks Autobusa atiešanas laiks
P.O.T.C.P.    
1.Senči   7:40    
2.Punslavas   7:45    
3.Viesturi   7:50    
4.Širvji   7:56    
5.Sēļi   7:59    
6.Sējas   8:03    
7.Dainas   8:06    
8.Vairogs   8:12    
9.izkāpj  Bērsteles skola   8:15    
9.iekāpj  Bērsteles skola   8:17    
10.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   8:25    
10.iekāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   15:30    
9.Bērsteles skolas   15:42    
11.Raņķi   15:47    
12.Jačūnas   15:50    
8.Vairogs   15:57    
4.Širvji   16:01    
6.Sējas   16:05    
7.Dainas   16:08    
3.Viesturi   16:17    
2.Punslavas   16:22    
1.Senči   16:25    

 

Autobusu kustības grafiks maršrutā Nr. 4
(Mežmaļi - Vairogi - Pagr. uz Raņķiem - Pagr. uz Jāčūnām - Bērsteles skola - Pilsrundāles skola)
"Mežmaļi", Viesturu pagasts
 
 
Skolēnu uzņemšanas vietas Nr.p.k. un nosaukums Autobusa atiešanas laiks
     
1.Mežmaļi   7:45    
2.Vairogi   7:50    
3.Raņķi   8:00    
4.Jačūnas (Vircavas pag)   8:05    
5.Bērsteles skola   8:15    
6.izkāpj  pie Pilsrundāles vidusskolas   8:25    
         

 Lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai, jo ir iespējamas nelielas izmaiņas autobusu kustības grafikā.

 

 

Lapa atjaunota: 31.08.2016. 16:35
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 2 3 4 5
6 7 89 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas