Iedzīvotāji veido savu vidi

Rundāles novada iedzīvotājiem un nevalstiskām organizācijām ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu savu ideju realizēšanai Rundāles novada teritorijas labiekārtošanai, pilnveidošana un uzlabošanai.

Projektu konkursa mērķis
Veicināt iedzīvotāju iniciatīvu, uzlabot savas dzīves un apkārtējās vides kvalitāti, sekmējot sociālo atbildību, savstarpējo sadarbību starp pašvaldību un vietējo sabiedrību.

Konkursa dalībnieki
Konkursa ietvaros savus projektus aicināti iesniegt nevalstiskas organizācijas kā arī neformālas iedzīvotāju grupas vismaz piecu dalībnieku sastāvā (to skaitā 2 pilngadīgas personas).

Finansējums
Rundāles novada dome piešķirt finansējumu 80-100% no projekta kopējās summas, bet ne vairāk kā 1000 euro viena projekta īstenošanai. Finansējums projektu īstenošanai tiek piešķirts ar Rundāles novada domes lēmumu.
Ar detalizētiem projektu finansēšanas nosacījumiem aicinām iepazīties zemāk pievienotajā nolikumā.

Projektu pieteikumu iesniegšana
Projektu konkursa dalībniekiem ir jāiesniedz aizpildīta projekta pieteikuma veidlapa (Pielikums Nr.1). Projekta iesniegumi iesniedzami ne vēlāk kā līdz katra mēneša pēdējās darba dienas darba laika beigām Rundāles novada domē, Svitenes vai Viesturu pagastu pārvaldēs, kā arī vēlams iesūtot elektroniski uz e-pastu dome@rundale.lv.

Par jebkuru jautājumu saistībā ar projektu konkursu aicinām sazināties ar projekta koordinatori Lauru Ārenti (e-pasts: laura.arente@rundale.lv, tālr. 63962236, 25622180).

Realizētie projekti 

Gads Iesniedzējs Paveiktais
2014
Viesu nama “Baltā māja” saimnieki
Projekta ietvaros, izveidojot norobežojošus elementus (puķu un vīteņaugu kastes, mūra sienu – žogu, vīteņaugu atbalsta sienu u.c.) tika radīta ērta, rāma, droša un skaista kopaina pa ceļam uz Rundāles pili, kas ļauj garāmgājējiem un pasākumu apmeklētājiem gūt patīkamu priekšstatu par atpūtu laukos, vienlaikus baudot Rundāles pils tuvumu
2014
Svitenes skolas pedagogi un vecāki
Īstenojot projektu „Svitenes skolas apzaļumošana”, sastādīti dažādi dekoratīvie koki, košumkrūmi, mūžzaļi apstādījumi un ziemcietes. Apkārtni pievilcīgāku vērta gan skolas darbinieki un pedagogi, gan arī skolēnu vecāki.
2015
Labiekārtota un pilnveidota bērnudārza „Mārpuķīte” teritorija un rotaļu laukumi, ierīkojot tūju stādījumus, kā arī papildinot teritoriju ar krāšņumaugu un kultūraugu stādījumiem. Stādiem paaugoties vasaras laikā rotaļu laukumos tiks nodrošināts dabīgais noēnojums.
 
2016
Labiekārtota atpūtas zona pie Dzirnavu ūdenskrātuves Pilsrundālē, peldvietai atjaunojot smilts segumu, uzstādot jaunu atpūtas aprīkojumu (piknika galdi, grila vietas, pārģērbšanās vietne).

 

Lapa atjaunota: 28.03.2017. 10:23
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk