Iedzīvotāji veido savu vidi

Projektu konkursa "Iedzīvotāji veido savu vidi"  mērķis ir veicināt iedzīvotāju iniciatīvu uzlabot savas dzīves un apkārtējās vides kvalitāti Bauskas novada administratīvajā teritorijā, iesaistot iedzīvotājus sabiedriskajā darbā, attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību, pašvaldību un uzņēmējiem.

Projekta konkursa ietvaros paredzēts atbalstīt publiski pieejamu teritoriju labiekārtošanu, pilnveidošanu un uzlabošanu, veicinot drošas un sakārtotas vides veidošanos pašvaldības teritorijā.

Nolikums: ŠEIT.

Pieteikuma veidlapa: ŠEIT

Vērtēšanas kritēriji: ŠEIT

 

Realizētie projekti 

Gads Iesniedzējs Paveiktais
2014
Viesu nama “Baltā māja” saimnieki
Projekta ietvaros, izveidojot norobežojošus elementus (puķu un vīteņaugu kastes, mūra sienu – žogu, vīteņaugu atbalsta sienu u.c.) tika radīta ērta, rāma, droša un skaista kopaina pa ceļam uz Rundāles pili, kas ļauj garāmgājējiem un pasākumu apmeklētājiem gūt patīkamu priekšstatu par atpūtu laukos, vienlaikus baudot Rundāles pils tuvumu
2014
Svitenes skolas pedagogi un vecāki
Īstenojot projektu „Svitenes skolas apzaļumošana”, sastādīti dažādi dekoratīvie koki, košumkrūmi, mūžzaļi apstādījumi un ziemcietes. Apkārtni pievilcīgāku vērta gan skolas darbinieki un pedagogi, gan arī skolēnu vecāki.
2015
Labiekārtota un pilnveidota bērnudārza „Mārpuķīte” teritorija un rotaļu laukumi, ierīkojot tūju stādījumus, kā arī papildinot teritoriju ar krāšņumaugu un kultūraugu stādījumiem. Stādiem paaugoties vasaras laikā rotaļu laukumos tiks nodrošināts dabīgais noēnojums.
 
2016
Labiekārtota atpūtas zona pie Dzirnavu ūdenskrātuves Pilsrundālē, peldvietai atjaunojot smilts segumu, uzstādot jaunu atpūtas aprīkojumu (piknika galdi, grila vietas, pārģērbšanās vietne).

 

Lapa atjaunota: 16.02.2022. 11:27
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk