Tūrisms

Tūrisma informācijas centrs
Tūrisma informāciju par Rundāles, Iecavas, Bauskas un Vecumnieku novadiem sniedz Bauskas Tūrisma informācijas centrs, kurš uztur kopīgu tūrisma datu bāzi un portālu www.tourism.bauska.lv vairākās svešvalodās.
Lasīt vairāk
Iepazīsti kaimiņus Zemgalē
KOPĪGS MARŠRUTS UN AKCIJA “IEPAZĪSTI KAIMIŅUS ZEMGALĒ!” 2019.gada 1.maijs – 30.septembris, Latvijas – Lietuvas pierobeža No šī gada 1.maija līdz 30.septembrim Latvijas un Lietuvas ceļotāji tiek aicināti iepazīt kopīgu maršrutu un piedalīties akcijā “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”, kuras mērķis ir latviešus un lietuviešus iepazīstināt pierobežas tūrisma objektiem un pasākumiem. Maršrutu un akciju jau trešo gadu veido un organizē Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.
Lasīt vairāk
Rundāles pils
Rundāles pils ir viens no Latvijas izcilākajiem arhitektūras pieminekļiem, kas nozīmīgs kā baroka laikmeta pils ansamblis ar pili, staļļiem un parku. Tas paceļas Zemgales līdzenumā, neskartā lauku ainavā, tā saglabājot sākotnējo arhitekta ieceri - centrā visam pāri pils kā valdnieka varenības simbols, no kura alejas aiziet bezgalībā.
Lasīt vairāk
Mazmežotnes muiža
Mazmežotne - Lielupes senlejas krastu pakalnā dabas ieskauta vieta viesu atpūtai, piedāvājot nakšņošanu, ēdināšanu, telpas svinībām, sarīkojumiem un semināriem, bet aktīvās atpūtas cienītājiem un dabas baudītājiem braucienus ar velosipēdiem, laivām un pastaigas pa dabas taku un apkārtnes celiņiem.
Lasīt vairāk
Viesu uzņemšana rokoko stilā
Teatralizētas ekskursijas Rundāles pilī „Galantā gadsimta šarms” ar rekonstruētam ainiņām no pils galma dzīves (ekskursija pa pili, menueta dejošana, „Vēdekļa valodas” demonstrēšana). Speciāli piedāvājumi jaunlaulātajiem, jubilāriem, skolniekiem un bērniem, kā arī grupām.
Lasīt vairāk
Stāsts par zemgaļu vēsturi - kultūras biedrība "Upmale"
Zemgaļu kultūras biedrība “UPMALE” Mežotnes pilskalnā piedāvā stāstu par zemgaļu vēsturi, stāstu par zemgaļu apģērbu un rotām (10.-12. gs.), rotu kalšanas demonstrējumus, šaušanu ar arbaletu, tautas spēles, muzikālu folkloras šovu ar tautas mūziku (dūdas, bungas, stabules, kokle u.c.), tautas dejām un rotaļām, gadskārtu svētkus, latviešu kāzu un kristību rituālus, kara dziesmas.
Lasīt vairāk
Svitenes muiža un parks
Svitenes muižas pils celta 19.gs. sākumā, viena no skaistākajām klasicisma pilīm Zemgalē, kuras parādes telpās daļēji saglabājusies greznā interjera dekoratīvā apdare. .
Lasīt vairāk
Lielbērsteles dabas parks
Lielbērsteles dabas parks ir noteikts kā dabas piemineklis. Parka teritorija ir 4,1 ha liela. Parkā stādītas vietējās un svešzemju koku un krūmu sugas.
Lasīt vairāk
Bērsteles luterāņu baznīca
Bērsteles luterāņu baznīcai ir celta 17.gs.vidū. Gadskaitlis 1653, kas atrodams gan uz kanceles durvīm, gan uz vecākā zvana, liecina, ka tobrīd būvdarbi tuvojušies beigām.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 11.10.2013. 00:47
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk