Rundāles novada dome aicina darbā Juridiskās nodaļas juristu

 Amata pienākumi:
- Izstrādāt un sagatavot cenu aptauju un iepirkumu procedūru nolikumus un instrukcijas pretendentiem.
- Veikt pašvaldības veikto iepirkumu administrēšanu elektroniskajā iepirkumu sistēmā (EIS).
- Pildīt Iepirkuma komisijas sekretāra pienākumus, atbilstoši to darbību regulējošo normatīvo aktu prasībām, nodrošinot minēto komisiju darbības tiesiskumu.
- Izstrādāt un izskatīt dažāda satura un sarežģītības juridiskus dokumentus (normatīva rakstura pašvaldības tiesību aktu projektus, līgumu projektus u.tml.).
- Sniegt juridiskus slēdzienus, atzinumus un ziņojumus.

Prasības pretendentam:
– izglītība attiecīgajā nozarē;
– darba pieredze juridisku dokumentu sagatavošanā;
– izpratne par dažādu tiesību normu piemērošanu dažādu juridisku jautājumu risināšanā;
– prasme argumentēt un izklāstīt juridiskus slēdzienus;
– zināšanas civilprocesā, administratīvajā procesā un publisko iepirkumu jomā;
– teicamas latviešu valodas zināšanas;
– labas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes;
– pamatzināšanas lietvedībā un labas iemaņas darbā ar datoru;
– augsta atbildības sajūta, precizitāte un lojalitāte;
– vēlama pieredze valsts vai pašvaldību publisko iepirkumu procedūru organizēšanā.

Piedāvājam:
- atbildīgu un interesantu darbu;
- darba algu pirms nodokļu nomaksas no 900 - 1240 euro;
- iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;

Pieteikuma iesniegšanas veids un vieta: Pieteikumu konkursam uz Jurista vakanci, profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju sūtīt uz e-pastu dome@rundale.lv līdz 2021.gada 19.maijam.

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Rundāles novada pašvaldībai. Vienlaikus norādām, ka Jūsu sniegtā personas datus saturošā informācija tiks apstrādāta saskaņā ar iestādes tiesiskajām interesēm un personas datu apstrādes nolūkiem atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām.

Atgriezties atpakaļ
Lapa atjaunota: 11.05.2021. 16:26
Eiropas Gada pašvaldība
Notikumu kalendārs

Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk