Video galerija

Foto un video: Svitenē atceras barikāžu laika notikumus - Rundāles novada dome
Foto un video: Svitenē atceras barikāžu laika notikumus
20.janvārī Svitenes tautas namā notika barikāžu atceres pasākums. Pie simboliskiem ugunskuriem kopā ar folkloras kopu “Svitene”, amatierteātri “Šurumburums”, Pilsrundāles vidusskolas skolēniem, barikāžu dalībniekiem un dziedātāju Ievu Akurāteri tika izdzīvoti 1991.gada notikumi.
Lasīt vairāk
Viens no simts iedvesmas stāstiem - pašvaldības policijas inspektors Mārtiņš Brikers - Rundāles novada dome
Viens no simts iedvesmas stāstiem - pašvaldības policijas inspektors Mārtiņš Brikers
Latvijas simtgades projekts "TUESI.LV" rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Viens no iedvesmas stāstiem arī par Rundāles novada domes pašvaldības policijas inspektoru Mārtiņu Brikeru.
Lasīt vairāk
Video: Ar grāmatu uz bērnudārzu - Rundāles novada dome
Video: Ar grāmatu uz bērnudārzu
Ja īstais laiks ir palaists garām, iemācīt bērnam mīlēt grāmatas ir daudz grūtāk. Tā uzskata Rundāles novada bērnudārza «Mārpuķīte» skolotājas. Šodien bērnudārzs sāka ilgtermiņa sadarbību ar bibliotēku, un vecākie bērni, kuri paši vēlējās un kuru vecāki tam piekrita, kļuva par bibliotēkas lasītājiem. Apmainīt grāmatas bērni varēs reizi mēnesī, kad «Mārpuķītē» ieradīsies bibliotekāre ar grāmatu saini. Turpina TV Spektrs.
Lasīt vairāk
VIDEO - Plāno rekonstruēt Mežotnes pilskalna Ziemeļu ieeju - Rundāles novada dome
VIDEO - Plāno rekonstruēt Mežotnes pilskalna Ziemeļu ieeju
Arheoloģiskie izrakumi Mežotnes pilskalnā vienīgo reizi tika veikti pirms vairāk nekā septiņdesmit gadiem. Tolaik meklējumu vietas netika atjaunotas, tāpēc daudzus gadu desmitus pilskalna aizsargvalnis gandrīz nebija redzams. Pirms četriem gadiem lielākā daļa aizsargvaļņa tika atjaunota, bet tagad top būvprojekts, lai iesākto pabeigtu un rekonstruētu arī pilskalna Ziemeļu ieeju. Stāsta TV Spektrs.
Lasīt vairāk
VIDEO - Meklē zemgaļu pēdas Rundālē - Rundāles novada dome
VIDEO - Meklē zemgaļu pēdas Rundālē
Rundāles novada un Žeimes ciema Lietuvā draudzība aizsākās pirms pāris gadiem, bet kopīgais tiek meklēts daudz senākā vēsturē. 8.aprīlī bibliotekāri, muzeju darbinieki un skolotāji tikās Svitenē, lai seminārā “Pa zemgaļu iemītajām pēdām” kopīgus tēlus meklētu arī teikās un nostāstos. Stāsta TV Spektrs.
Lasīt vairāk
VIDEO ar īpašu sveicienu Latvijai 97.dzimšanas dienā - Rundāles novada dome
VIDEO ar īpašu sveicienu Latvijai 97.dzimšanas dienā
Tas ir īpašs sveiciens Latvijai gaidāmajā 97. dzimšanas dienā. Bibliotēkas darbinieku izvēlētas 97 grāmatas 97 bibliotēkās visā Latvijā, arī mūsu novada Bērsteles bibliotēkā, kur tās lasa vietējie skolēni. Pirmklasnieki atver grāmatas 17. lappusi, kur tradicionāli tiek iespiests bibliotēkas zīmogs, un nolasa pāris rindkopu. Bērstelē lasīšana uzticēta Pilsrundāles vidusskolas skolniecei Katrīnai Ārentei.
Lasīt vairāk
Laipni lūgts Rundālē! Novads no putna lidojuma - Rundāles novada dome
Laipni lūgts Rundālē! Novads no putna lidojuma
Mēs protam pārsteigt! Tikai ļaujies... Video atklāj Rundāles novadu no putna lidojuma. Idejas autori - mūsu pašu novada jaunieši. Video radīts sadarbībā ar Make Sense Studio projekta "AIZIET" ietvaros, kas tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
Lasīt vairāk
Kas Rundāle ir man? Mājas. Draugi. Vakari pie ugunskura - Rundāles novada dome
Kas Rundāle ir man? Mājas. Draugi. Vakari pie ugunskura
Video mēs stāstam, kā redzam, sajūtam, dzirdam savu novadu. Idejas autori - mūsu pašu novada jaunieši. Īpašie paldies - Ditai, Druviņtēvam, Melisai, Jānim un Inesei, Kasparam, Letīcijai, Litai, Angelikai, brāļiem Odziņiem ar draugu, Mārim, divām foršām meitenēm Laurai un Kristīnei. Galvenās lomas atveidotājs – Edijs Lieliskais. Video radīts sadarbībā ar Make Sense Studio projekta "AIZIET" ietvaros, kas tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
Lasīt vairāk
Rundāles lauva. Atgriešanās - Rundāles novada dome
Rundāles lauva. Atgriešanās
Filma veidota uz patiesiem notikumiem. Tas mainīs visu, ko Tu līdz šim esi zinājis par lauvām. Turpinājums sekos… Idejas autori - Rundāles novada jaunieši. Galvenās lomas atveidotājs – Edijs Lieliskais. Video radīts sadarbībā ar Make Sense Studio projekta "AIZIET" ietvaros, kas tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
Lasīt vairāk
VIDEO - atklāj bankomātu Rundālē - Rundāles novada dome
VIDEO - atklāj bankomātu Rundālē
Sabiedriskais transports un tirdziņi ir tikai dažas no vietām, kur norēķināties var tikai ar skaidru naudu, bet to izņemt daudzviet laukos joprojām ir gandrīz neiespējami. Vairākus gadus bez bankomāta nācās iztikt arī Rundāles novada iedzīvotājiem un tūristiem, bet no šodienas Zemgalē vismaz viens bankomāts ir katrā novadā.
Lasīt vairāk
VIDEO - „Bērīt’s mans kumeliņš” Rundālē - Rundāles novada dome
VIDEO - „Bērīt’s mans kumeliņš” Rundālē
Rundāles novadā risinājās divu dienu pasākumi „Bērīt’s mans kumeliņš”, kas veltīts Krišjāņa Barona 180 gadadienai, izceļot senajam latvietim tik nozīmīgo dzīvnieku- zirgu. Pasākumu virkni, ko atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, atklāja ar foto izstādi „Ar vējiem krēpēs” un tikšanos ar zirgu vārdotāju Eināru Nordmanu.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 29.09.2013. 18:53
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas