Vietējie uzņēmēji

Baltā māja, viesu nams - Rundāles novada dome
Baltā māja, viesu nams
Apceļojot Zemgali, šeit patvērumu radīs gan izsalkušie, gan izslāpušie, gan naktsmiera kārotāji. Baltās mājas saimnieki iepazīstinās ar melnās keramikas tapšanas noslēpumiem.
Lasīt vairāk
Eleana, IU - Rundāles novada dome
Eleana, IU
Vēsturiski teatralizēti pasākumi rokoko stilā - Rundāles pils galminieki ļaus izbaudīt autentisku rokoko laika atmosfēru, daloties zināšanās par pils vēsturi un ikdienas dzīves noslēpumiem, iemācīt labas manieres un atklāt galma kuriozus.
Lasīt vairāk
SOMNIUM, IK - Rundāles novada dome
SOMNIUM, IK
Ekskursijas ar elektromobili pa Rundāles pils dārzu gida pavadībā - no maija līdz oktobrim (LV, RUS un ENG valodās).
Lasīt vairāk
Vīnkalni, viesu nams - Rundāles novada dome
Vīnkalni, viesu nams
Viesu māja ar skatu uz Rundāles pili piedāvā 29 guļvietas, saunu, svinību telpu līdz 30 viesiem. No jumta terases paveras brīnišķīgs skats uz Rundāles pili - baroka brīnumu Latvijā. Romantiskas divvietīgas līdz ģimeņu četrvietīgas istabas. Bezmaksas Wi-Fi pieslēgums internetam. Saunas kompleksu iespējams īrēt atsevišķi. Divas istabas piemērotas ceļotājiem ar mājdzīvniekiem.
Lasīt vairāk
2K projekts, SIA - Rundāles novada dome
2K projekts, SIA
Latvenergo pieslēgumu projektēšana, dažādu cita veida elektrosistēmu un elektroinstalāciju projektēšana. Vadības, automātikas un apgaismojuma projektēšana. Ēku zibensaizsardzības projektēšana.
Lasīt vairāk
Rundāles kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība - Rundāles novada dome
Rundāles kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība
Rundāles kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība piedāvā izdevīgi noguldīt savus finanšu līdzekļus, saņemt īstermiņa un ilgtermiņa kredītus izglītībai, mājokļa remontam, lauksaimniecībai, veselības aprūpei un citiem gadījumiem.
Lasīt vairāk
Daiļdārzs
Daiļdārzs "Sējas"
Daiļdārzs "Sējās" sāka veidoties no 1998.gada. Katru gadu dārzs tiek pilnveidots un paplašināts. Šobrīd dārza teritorija aizņem vairāk kā 1 ha.
Lasīt vairāk
Retro auto moto ekspozīcija - Rundāles novada dome
Retro auto moto ekspozīcija
Apciemojot Rundāles pili, noteikti atliciniet laiku arī retro automašīnu muzeja apmeklējumam, kur Edgara Gasūna meistarīgajās rokās savu "otro jaunību" sagaidījis ne viens vien lepnais sendienu auto - gan 30. gadu BMW, gan limuzīns, kas kaut tūlīt gatavs izvizināt jauno pāri. Tepat apskatāmi arī vairāki uz diviem riteņiem braucami spēkrati - motocikli un mopēdi.
Lasīt vairāk
Lapa atjaunota: 08.11.2013. 08:08
Eiropas Gada pašvaldība

Kalendārs

P
O
T
C
Pk
S
Sv
1 23 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Jaunumu liste

Foto

Audio

Video

Aptaujas